THE LOVE SUCKS - THE VAMPIRE DIARIES FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff
Tatia Petrova
Stefan Salvatore
Caroline Forbes
Silas
Love Sucks
Legutóbbi témák
» Bálterem
Rebekah Mikaelson ** The Klaus Barbie Icon_minitimeSzomb. Május 03, 2014 3:38 pm by Silas

» Elhagyatott ház
Rebekah Mikaelson ** The Klaus Barbie Icon_minitimeVas. Márc. 02, 2014 5:29 pm by Silas

» Keresettek
Rebekah Mikaelson ** The Klaus Barbie Icon_minitimePént. Feb. 28, 2014 7:28 pm by Silas

» Erdő
Rebekah Mikaelson ** The Klaus Barbie Icon_minitimeCsüt. Feb. 27, 2014 11:11 am by Niklaus Mikaelson

» Bárpult
Rebekah Mikaelson ** The Klaus Barbie Icon_minitimeKedd Feb. 25, 2014 6:51 pm by Silas

»  Hírek
Rebekah Mikaelson ** The Klaus Barbie Icon_minitimeVas. Feb. 23, 2014 7:13 pm by Caroline Forbes

» LoveBites
Rebekah Mikaelson ** The Klaus Barbie Icon_minitimeSzomb. Feb. 22, 2014 5:30 pm by Caroline Forbes

» Diaries FRPG
Rebekah Mikaelson ** The Klaus Barbie Icon_minitimeSzomb. Feb. 22, 2014 5:27 pm by Caroline Forbes

» Sötét sikátorok
Rebekah Mikaelson ** The Klaus Barbie Icon_minitimeKedd Feb. 18, 2014 8:50 pm by Silas

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (18 fő) Vas. Márc. 01, 2020 10:46 pm-kor volt itt.

 

 Rebekah Mikaelson ** The Klaus Barbie

Go down 
SzerzőÜzenet
Rebekah Mikaelson

Rebekah Mikaelson


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2014. Jan. 26.
Age : 1025
Tartózkodási hely : ** Mystic Falls

Rebekah Mikaelson ** The Klaus Barbie Empty
TémanyitásTárgy: Rebekah Mikaelson ** The Klaus Barbie   Rebekah Mikaelson ** The Klaus Barbie Icon_minitimeVas. Jan. 26, 2014 11:11 am

Rebekah Mikaelson
My name is Rebekah Mikaelson, and I want to be a human...

   

    Ez vagyok én
               

   
Teljes név: Rebekah Mikaelson

Becenév/ek: Bekah, Bex, Barbie-Klaus

Születési hely & Idő: Mystic Falls, 0998.08.19

Kor: 20 (2015) év

Faj: Ősi vámpír

Play By: Claire Holt

   
   
   
A jellemem és a kinézetem

   
Lásd milyen vagyok...

Rebekah Mikaelson... Ez a nevem mióta az eszem tudom. Nagyon szeretem a családomat, bár ők kevésbé szeretnek engem. Különösen az apám aki saját kezűleg végzett velem amikor ember voltam, csak azért, hogy átváltozzak egy vérszívóvá. Aztán itt van Niklaus aki 90 évig tartott egy koporsóban a szívemben egy karóval. A többiről már beszélni sem akarok. Az egyetlen testvérem akiben teljes mértékben megbízom az Elijah. Nem csak szép vagyok hanem okos is ez által sok mindent el tudok érni az életben, de főként a makacsságom segít ebben. Mióta vámpír vagyok az az álmom, hogy újra ember lehessek, ennek számos oka van. Ez az újjászületést jelentené a számomra, férjhez mehetnék, gyerekeket szülnék aztán meghalnék és így teljes mértékben lenne jelentősége az életemnek. Sok vámpír szerint ez hülyeség, de mindig sírhatnékom támad amikor eszembe jut, hogy enyém is lehetett volna a gyógyír. És most a külsőm amivel néha nem vagyok megelégedve... Középhosszú szőke hajam van, szemeim tengerkékek, szeretem a nadrágot párosítani a magassarkúval, de sportosan is szívesen elindulok az utcán. A hajam mindig kiengedve hordom, vagy befonva de azt nagyon ritkán. Sokszor fogyasztok Whiskey-t mert az oldja a bennem lévő feszültséget ami elég gyakori. Jelenleg nagyon szerelmes vagyok Matt Donovanbe de bevallom még most sem feledtem el régi szerelmem Marcelt.

   
A múltam egy részecskéje

   
Lásd mi volt velem érgen, miken estem keresztül...

 Ide írj egy minimum 300 szavas részt a karaktered múltjából, lehet az szerepjáték szerű, vagy is írhatod párbeszéddel, vagy lehet napló szerű, melynek általában az elején egy olyan kis rovat szerepel: "Kinyitom a naplómat, majd tollat ragadok, az ihlet csak úgy folyik belőlem, tehát papírra vetem gondolataimat" vagy valami ilyesmi, vagy az is előfordul, hogy a végén áll egy ilyen kis monogram rész: "Becsuktam a naplómat, letettem a tollat, majd az engem figyelő lányra/fiúra pillantottam". Ha valami nem megy akkor keresd fel a staffot! Ide írj egy minimum 300 szavas részt a karaktered múltjából, lehet az szerepjáték szerű, vagy is írhatod párbeszéddel, vagy lehet napló szerű, melynek általában az elején egy olyan kis rovat szerepel: "Kinyitom a naplómat, majd tollat ragadok, az ihlet csak úgy folyik belőlem, tehát papírra vetem gondolataimat" vagy valami ilyesmi, vagy az is előfordul, hogy a végén áll egy ilyen kis monogram rész: "Becsuktam a naplómat, letettem a tollat, majd az engem figyelő lányra/fiúra pillantottam". Ha valami nem megy akkor keresd fel a staffot! Ide írj egy minimum 300 szavas részt a karaktered múltjából, lehet az szerepjáték szerű, vagy is írhatod párbeszéddel, vagy lehet napló szerű, melynek általában az elején egy olyan kis rovat szerepel: "Kinyitom a naplómat, majd tollat ragadok, az ihlet csak úgy folyik belőlem, tehát papírra vetem gondolataimat" vagy valami ilyesmi, vagy az is előfordul, hogy a végén áll egy ilyen kis monogram rész: "Becsuktam a naplómat, letettem a tollat, majd az engem figyelő lányra/fiúra pillantottam". Ha valami nem megy akkor keresd fel a staffot! Ide írj egy minimum 300 szavas részt a karaktered múltjából, lehet az szerepjáték szerű, vagy is írhatod párbeszéddel, vagy lehet napló szerű, melynek általában az elején egy olyan kis rovat szerepel: "Kinyitom a naplómat, majd tollat ragadok, az ihlet csak úgy folyik belőlem, tehát papírra vetem gondolataimat" vagy valami ilyesmi, vagy az is előfordul, hogy a végén áll egy ilyen kis monogram rész: "Becsuktam a naplómat, letettem a tollat, majd az engem figyelő lányra/fiúra pillantottam". Ha valami nem megy akkor keresd fel a staffot! Ide írj egy minimum 300 szavas részt a karaktered múltjából, lehet az szerepjáték szerű, vagy is írhatod párbeszéddel, vagy lehet napló szerű, melynek általában az elején egy olyan kis rovat szerepel: "Kinyitom a naplómat, majd tollat ragadok, az ihlet csak úgy folyik belőlem, tehát papírra vetem gondolataimat" vagy valami ilyesmi, vagy az is előfordul, hogy a végén áll egy ilyen kis monogram rész: "Becsuktam a naplómat, letettem a tollat, majd az engem figyelő lányra/fiúra pillantottam". Ha valami nem megy akkor keresd fel a staffot! Ide írj egy minimum 300 szavas részt a karaktered múltjából, lehet az szerepjáték szerű, vagy is írhatod párbeszéddel, vagy lehet napló szerű, melynek általában az elején egy olyan kis rovat szerepel: "Kinyitom a naplómat, majd tollat ragadok, az ihlet csak úgy folyik belőlem, tehát papírra vetem gondolataimat" vagy valami ilyesmi, vagy az is előfordul, hogy a végén áll egy ilyen kis monogram rész: "Becsuktam a naplómat, letettem a tollat, majd az engem figyelő lányra/fiúra pillantottam". Ha valami nem megy akkor keresd fel a staffot!
   

Vissza az elejére Go down
 
Rebekah Mikaelson ** The Klaus Barbie
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Rebekah szobája
» Klaus festőterme
» Niklaus Mikaelson & Tatiana Charlotte Petrova ♥ Mystic Falls ♥ 1293

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
THE LOVE SUCKS - THE VAMPIRE DIARIES FRPG  :: Karakterek :: Elfogadásra váró karakterek-
Ugrás: