HomeCalendarGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff
Tatia Petrova
Stefan Salvatore
Caroline Forbes
Silas
Love Sucks
Latest topics
» Bálterem
Erdő       Icon_minitimeSzomb. Május 03, 2014 3:38 pm by Silas

» Elhagyatott ház
Erdő       Icon_minitimeVas. Márc. 02, 2014 5:29 pm by Silas

» Keresettek
Erdő       Icon_minitimePént. Feb. 28, 2014 7:28 pm by Silas

» Erdő
Erdő       Icon_minitimeCsüt. Feb. 27, 2014 11:11 am by Niklaus Mikaelson

» Bárpult
Erdő       Icon_minitimeKedd Feb. 25, 2014 6:51 pm by Silas

»  Hírek
Erdő       Icon_minitimeVas. Feb. 23, 2014 7:13 pm by Caroline Forbes

» LoveBites
Erdő       Icon_minitimeSzomb. Feb. 22, 2014 5:30 pm by Caroline Forbes

» Diaries FRPG
Erdő       Icon_minitimeSzomb. Feb. 22, 2014 5:27 pm by Caroline Forbes

» Sötét sikátorok
Erdő       Icon_minitimeKedd Feb. 18, 2014 8:50 pm by Silas

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (7 fő) Szomb. Jan. 25, 2014 1:30 pm-kor volt itt.

Share

Erdő

Go down 
SzerzőÜzenet
Tatia Petrova
Original Doppelgänger
Tatia Petrova

Hozzászólások száma : 119

Erdő       Empty
TémanyitásTárgy: Erdő    Erdő       Icon_minitimeKedd Jan. 21, 2014 2:52 pm

-
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://thelovesucks.hungarianforum.com
Katherine Pierce
Vampire & Doppelgänger
Katherine Pierce

Hozzászólások száma : 5

Erdő       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő       Icon_minitimeVas. Jan. 26, 2014 11:15 am

Tatia & Katherine

Utóbbi napjaim gondolkodással teltek. A helyzet teljesen bizarr és szürreális. Talán, ha valaki elmagyarázná, mi is történt valójában, minden teljesen más lenne. Lehet máshogy állnék a dolgokhoz. Rossz bizonytalanságban élni, ezt eddigi életem során, nem most tapasztalom először. A bizonytalansághoz csak rossz emlékek kötnek. Vér, halál, menekülés.
Voltak pillanatok, amikor legszívesebben hagytam volna az egészet a francba, nem érdekelt már élek-e vagy halok. Hogy holnap vajon élni fogok-e még. De leges-legbelül mindig tudtam, hogy élnem kell, nem hagyhatom cserben saját magam, s nem adhatom magam annak, aki tönkretette egy szegény, ártatlan lány életét. Az én életemet. Akinek az egész családját kiírtották. Klaus volt az, aki ezt tette velem. Gyűlölöm, mégis tartok tőle. Arra nem vennék mérget, hogy megöl, ettől nem félek. Neki sokkal jobb, durvább, fájdalmasabb módszerei vannak. Kiszámíthatatlan. Mindketten tudjuk, mi áll ennek a hátterében, volt amikor erőt vettem magamon, s közöltem vele; hasonlóak vagyunk, nagyon hasonlósak. A múltunk is nagyon hasonló, ezért vagyunk most olyanok, amilyenek. Igazam volt, ezt ő is nagyon jól tudta. Mégis menekülök.
Miközben sétáltam, megpillantottam az összes galiba okozóját; Elenát – vagy legalábbis az egyik hasonmást. Kicsit sem kínos, hogy az én arcommal, ki tudja, hány hasonmás járja a Föld épp valamelyik utcáját. De ebbe kénytelen vagyok beletörődni. Már nem érdekel, az én bőrömbe nehezen tudna belebújni akármelyikük. Elena egy régi padon üldögélt, s egy hatalmas fa tartott neki árnyékot. Magabiztos léptekkel, türelmetlen arckifejezéssel indultam a lány felé, ami pedig a legkevésbé sem érdekelt, az a meglepettsége. Nem lehettem biztos benne, hogy ő tudja, mi történt velünk, sőt abban sem, hogy ő tervelte-e ki – amit kétlek – ,de ha valami biztos, akkor az az, hogy örülök, hogy így alakultak a dolgok. Ettől függetlenül a kíváncsiság még mindig ott forgolódott bennem.
- Mi volt ez a kis mallőr, hmm? – tettem fel  kérdést, kissé meggondolatlanul, s körülnéztem – Kinek a keze van a dologban?

A hozzászólást Katherine Pierce összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jan. 26, 2014 2:28 pm-kor.
Felhasználó profiljának megtekintése
Tatia Petrova
Original Doppelgänger
Tatia Petrova

Erdő       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő       Icon_minitimeVas. Jan. 26, 2014 11:43 am

Tatia & Katherine

My name is Tatia Petrova.

Nézem ahogy Katherine felém közeledik és amikor ideér már biztos vagyok benne, hogy ő az. A göndör fürtjeit nem lehet összetéveszteni máséval, ez teszi őt különlegessé. Sokat hallottam már arról, hogy mennyire gyönyörű és nem is csalódtam azokban akik ezt mondták. Még szerencse, hogy nem gondolatolvasó, mert Elena biztosan nem mondana rá ilyet, bár hallottam, hogy bocsánatot kért Katherinetől, erre a halált kapta cserébe. Az utolsó pillanatban sikerült megmenteni őt. De még ez is csoda, mert ha örökre meghalt volta az egész halott boszorkány ellenem fordult volna.
- Nehezebb lesz Elena bőrébe bújni mint hittem. Soha nem voltam jó a színészkedésben, Katherine-el ellentétben, mivel hallottam, hogy ő már sokszor eljátszotta a nyafka Elena szerepet. Hamar észre fogja venni, hogy ki is vagyok valójában, de álcázom magam ameddig csak lehetséges.
- Katherine, micsoda kellemetlen meglepetés! Mondd csak élvezted azt, hogy az én bőrömben mászkáltál napokig? Mégis mit gondltál, hogy én bocsánatot kérek tőled, te meg aztán testet cserélsz velem? Én azt hittem, már csak arra az egy pillanatra is, hogy megváltoztál, de pont olyan vagy mint régen. Nem törődsz senkivel csak magaddal, egy önző ribanc vagy még mindíg! - miután ezt elmondtam nagyon kifújtam magam, eléggé fárasztó ennyit nyafogni, de hát Elena ő bírja, én eddig már öngyilkos lettem volna az biztos, húhh... - Mivan, azt képzelted, hogy miattad fogok a túlvilágon rohadni? Hát nagyot tévedtél Katherine Pierce! Tőlem nem szabadulhastz meg ilyen könnyen!

Words: 231

Katherine Pierce
Vampire & Doppelgänger
Katherine Pierce

Erdő       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő       Icon_minitimeVas. Jan. 26, 2014 2:35 pm

Tatia & Katherine

Miközben a lány felé közeledtem, az végigmért, s csak figyelt. Mintha elcsodálkozna a látottakon. Újra vámpír vagyok, lehetséges, hogy jobban nézek ki, mint egy héttel ezelőtt. Sőt biztos. Örülök, hogy ezt egy olyasvalaki is észrevette, aki utál és elítél. Nos, nem tagadom, van miért...
Nem egészen arra számítottam, amivel fogadott, azt hittem teljesen elveszti az eszét és nekem ugrik. Tudjuk, hogy nem kizárt. De ehelyett, csak tipikus Elenásan próbált kioktatni. Az egyetlen, amit furcsálltam, hogy szemrebbenés nélkül tette, olyan volt, mintha kikapcsolta volna az érzéseit. Mintha egy betanult szöveget mondott volna fel.
- Kellemes? Csak nem örömmel tölt el, hogy látsz? Élve... – kezdtem rögtön a piszkálódást – Ha őszinte választ szeretnél; semmi problémám nem volt a bőröddel, nem véletlenül rajongtak körül anno a Salvatore testvérek. Úgy nézel ki, mint én. – ejtem ki a lehető leghangsúlyosabban és feltűnőbben az anno szót – Na-na-na! Álljon csak meg a menet egy pillanat erejéig! Látom, nem igazán vagy tisztában vele, mi történt. Nem volt semmilyen testcsere, ha lett volna, már tényleg nem lennél itt. Megszálltalak. – jelentettem ki egy bájos mosoly kíséretével – A tény pedig, hogy megint a jellememről beszélsz, megnyugtat. Örülök, hogy ennyire ismersz már. – fejeztem ki magam ironikusan.
És bumm, megtörtént, amire mindenki várt. Elena Gilbert robban.
- Édes pici szívecském... Nem lep meg, hogy megint teljesen máshol jársz és lövésed sincs arról, mi folyik itt. Nem volt célom téged a túlvilágra küldeni, végülis... miért érdekelnél te engem? – vontam vállat gúnyosan – Nem zavarsz, ettől nem kell félned. Ha véletlenül mégis a túlvilágra kerültél volna, ami egyébként már majdnem megtörtént, az nem miattad, hanem miattam lett volna. A saját, vagyis khmm... érted te. A saját bőrömet védtem, ha kell a tied árán is. Ez ilyen egyszerű.
Tatia Petrova
Original Doppelgänger
Tatia Petrova

Erdő       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő       Icon_minitimeVas. Jan. 26, 2014 3:40 pm

Katherine & Tatia

Próbálok olyan dühös tekintettel nézni Katherine-re mint amilyennel Elena nézne, de komolyan ez annyira nehéz, semmi kedvem tovább játszani Elena szerepét, inkább elmondom az igazságot és tovább nem játszom meg magam. Utálom a nyafka kis hülyét játszani szóval itt ebben a pillanatban befejeztem és bevallok mindent.
ide jön a reagod.
- Nem játszom tovább az eszem Katherine Pierce! Nem az vagyok akire gondolsz! Nem Elena vagyok hanem egy teljesen más nőszemély. A nevem Tatia Petrova én vagyok az Ősi Hasonmás, talán már hallottál rólam innen-onnan. Elena viszont tényleg életben van, mivel az én feladatom biztonságban tartani a hasonmásokat, különben már te is rég a pokolban lennél szivecském! Próbáltam eljátszani Elena nyafka szerepét de mivel eléggé unalmas inkább felfedem magam! - magyarázom neki, hogy miről is van szó pontosan, és ezután már csak arra várok, hogy legyen egy Katherine Pierce beszólás . - Hallottam sokat már rólad, te vagy az a lány aki mindkét Mikaelsont megkörnyékezte, bár én sem tettem másként. Aztán meg menekültél a Klaus elől. Látod a történelem nagyon ismétli önmagát.
|| Szavak: 168 || Megjegyzés: Bocsi ez eléggé gyenge lett, de nagyon agyhalot tvagyok ma Sad ||
Katherine Pierce
Vampire & Doppelgänger
Katherine Pierce

Erdő       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő       Icon_minitimeVas. Jan. 26, 2014 4:23 pm

Tatia & Katherine

Azt hittem ennél nagyobb meglepetés már nem érhet. Annál nagyobb, hogy kiszöktem a halál torkából, méghozzá nem is emberként, hanem újra vámpírként. Lehet, hogy kívülről nem tűnik olyan nagy szenzációnak, de csak bele kell gondolni. Ez alkalommal két legyet ütöttem egy csapásra. Újra.
Ezután pedig még egy óriási meglepetés – bár a kettő nagysága vetekszik egymással – következett, valósággal szíven ütött. Nem is Elena volt az, aki annyira hevesen próbált kioktatni? Nem ő volt, aki egy öreg fa alatt, egy legalább ugyanolyan öreg padon ücsörgött tétlenül? Ő maga pedig jóval öregebb lehetett, mint a pad és a fa együttvéve. Ő lenne a híres Perova? Tatiana Petrova? Igen, tagadhatatlanul ő az. Deja vu érzésem volt, pont olyan, mint amikor először találkoztam személyesen Elena Gilberttel. Újra olyan, mintha egy tükör előtt állnék. Újra érzem azt a különös érzést. Arcomra is meglepettség ült ki egy pillanat erejéig. Részemről néma csend következett egy rövid ideig. Miután végiggondoltam és megemésztettem a hallottakat-látottakat eszembe jutott mennyire erős lehet. Körülbelül ezer éve élhet, ha nem több... Normális esetben a megdöbbentségtől meg sem tudna szólalni az ember, de mint mindenhez, ehhez is akadt hozzáfűznivalóm.
- Rég a pokolban lennék? Na és miből gondolod? Lenyomták a torkomon a gyógyírt, igen. Túléltem, de ember lettem. Én lettem a gyógyír. Silas rám kezdett vadászni, megbuktam. Kiszívta belőlem az összes csepp vért. Túléltem. Öregedni kezdtem, a halálos ágyamon feküdtem. De tudod mi történt? Túléltem. Újra és újra túlélek mindent. Tudod ki az aki a segítségedre szorul? Szerintem ki sem kell ejtenem a nevét... – mondtam felháborodva, de valahol legmélyen a hangomban felfedezhető volt a nyugalom.
- Tudod, igazad van. Sok mindenben hasonlítunk. Ez egyrészt sors, egyrészt természet... – értettem egyet az ősi Petrovával – Egyébként, visszatérve rá; Elena tényleg egy roppant unalmas lány. Nem is tudom, hogy születhetett a vérvonalunkba. – vontam vállat ironikusan, a nevetést láthatóan visszafojtva.
Tatia Petrova
Original Doppelgänger
Tatia Petrova

Erdő       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő       Icon_minitimeHétf. Jan. 27, 2014 1:45 pm

Katherine & Tatia

Úgy érzem, hogy Katherine valami nagy ásznak képzeli magát ebben a világban. Eléggé magabiztos, és néhány dologról nem tud amiről tudnia kéne. Például arról, hogy ott voltam a születése napján, és én mondtam meg Trevornak, hogy Rose-hoz küldje akkor amikor Klaus üldözte őt.  
Sok minden el fogok mesélni neki amiről tudnia kell.
- Figyelj Katherine! Van néhány dolog amiről nem igazán tudsz és most elmondom neked! Kezdjük azzal, hogy azt hiszed, hogy soha nem segítettem neked soha de most szépen elmondom, hogy mi mindent köszönhetsz nekem. Én voltam ott a születésed napján, én kértem meg Trevort, hogy küldön el Rosehoz mert hanem Klaus már rég megölt volna téged, valamint én segítettem Nadianak egy rakás utazót összeszedni csak azért, hogy te valahogy életben maradj! Sok mindent megtettem érted, és az életed minden egyes percében ott voltam csak te erről nem tudtál, szóval megérdemlek legalább egy csöppnyi kedvességet is a részedről, mert nélkülem már egy karóval a szívedben rohadnál valahol, vagy rosszabb talán patkányok ennék a húsodat idáig. - mondom neki, kicsit gúnyosan nézve rá ]- Elena Gilbert-től meg ezt már mindenki megszokta és elhiszem, hogy utálod őt, de szerintem, mikor azt mondta, hogy megbocsájt neked komolyan gondolta pedig semmi oka nem lenne rá azok után, hogy te milyen kis akármi voltál vele. Bocsánat, erre nem tudok megfelelő szót találni. - ülök vissza a padra.
|| Szavak: 223 || Megjegyzés: Még mindíg nem vagyok megelégedve a reagommal de azért remélem, hogy legalább egy pöppet is tetszik. ^^ ||
Katherine Pierce
Vampire & Doppelgänger
Katherine Pierce

Erdő       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő       Icon_minitimeHétf. Jan. 27, 2014 4:53 pm

Tatia & Katherine

Tatiával egyre több meglepetés járt. Nem volt elég, hogy hirtelen felbukkan, de még váratlan tényeket is közöl velem, melyeknek – még ha bevallani nem is fogom – lehetséges, hogy az életemet köszönhetem.
 Ő irányított  Trevorhoz és Rosehoz? Ő segített megmenekülni Klaus elől? Ő volt Nadia segítője is és az ő hozzájárulásával éltem túl mindent? Ez még korántsem biztos, mi van ha csak meg akar téveszteni? Ha csak hazudozik össze-vissza. Ez valamilyen szinten hasonmás dolog. Ha előre tudta, hogy a vándorok segítségével én Elena testébe költözöm, így elnyomva – szinte halálig – a gyönge kis hasonmást, miért járult hozzá? Hogy aztán valamelyikünk újra megmentésre szoruljon? Ha így van, be kell vallani, nem nagyon érti a dolgát. Apropó... mi lehet a dolga? Ha mindaz igaz, amit elmondott, miért tette?
- Akkor lenne még egy kérdésem. – merülök el gondolataimban – Miért? – teszem fel a lényegretörő kérdést, gyanús pillantással – Jól gondolom, hogy ez a „Mentsük meg a Petrovákat” haditerv nem a te fejedből pattant ki? Mégis ki kedveskedett neked ezzel a feladattal?
Egyik pillanatban „Elena az unalmas nyafka”, a másikban pedig már a szegény kis áldozat, aki megbocsátott nekem, erre én hátbaszúrtam. Vicces, mert látszólag még a halálos ágyamon is erősebb vagyok nála. Erősebb testileg, erősebb szellemileg.
- Hogy milyen voltam vele? – kérdezem felnevetve – Hagyd csak, ne is keresd tovább a megfelelő szót. Tisztában vagyok vele, mit tettem. Ettől függetlenül nem érdekel. Nem érdekel, hogy megbocsátott, bár megjegyezendő, hogy a bocsánatáért nem esedeztem. Az sem érdekel, hogy ezután majdnem megöltem. – vontam vállat lazán – Tudod mi a lényeg? Hogy te vagy a hős, és mindkettőnket megmentetted. Köszönöm! – mondtam ironikusan, vigyorogva. Végülis megköszöntem...
Tatia Petrova
Original Doppelgänger
Tatia Petrova

Erdő       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő       Icon_minitimeKedd Jan. 28, 2014 1:39 pm

Katherine & Tatia

Katherine többet kérdez mint amire számítottam, de ezekre a kérdésekre most gyorsan kell választ adnom mivel meg kell keresnem a Mikaelson családot, mert van pár elintéznivalóm velük. Főleg Niklaussal.  
Most legszívesebben megölnék valakit, de mivel Katherine van épp a közelembe nem tehetem meg mert akkor az életemmel fizetnék érte és semmi kedvem meghalni.
Sok közös van bennünk Katherine-nel például az is, hogy mindketten túlélők vagyunk és akármi történik a saját életünket helyezzük be a legelső elyre, bár nálam most a Petrovák élete van az előtérbe. - Valóban ez a terv nem a fejemből pattant ki. Én vagyok az első Petrova és ezt mindenki tudta különösen a nagyot akaró boszorkányok. A szellemek előre rájuk bízták ezt a feladatot, hogy vigyázzanak minden Petrovára, de mivel ők nem voltak túl népszerűek engem kerestek fel és bízták rám ezt a feladatot. Elenával meg olyan Katherines voltál, ezzel gondolom rájössz, hogy mire is gondoltam. Gondolom ez is olyan kamu köszönöm volt mint amikor egyetértettél azzal, hogy Elena megbocsájtott neked, viszont nekem most van néhány elintéznivalóm a városban pár eléggé fontos személlyel, de szemmel tartalak téged és ha veszélbe sodrod magad akkor nagy bajban vagy Katherine! Szóval vigyázz magadra. - ez volt az én végszavam Katherine számára, és már nyomban el is tűnök mintha soha nem is lettem volna ott, már csak messziről hallom a válaszát aztán már indulok is a Mikaelson család keresésére, hogy alaposan elbeszélgessek velük mert nagyon sok mondanivalóm van a számukra és valószínű, hogy egyiknek sem fognak örülni.
|| Szavak: 293 || Megjegyzés: Ez lenne az én záróreagom viszont a tiedre még kíváncsi vagyok drága Kathy *-* ||

My name is Tatia Petrova

I'm The Original Doppelgänger

Ajánlott tartalom

Erdő       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő       Icon_minitime

Erdő
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal