THE LOVE SUCKS - THE VAMPIRE DIARIES FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff
Tatia Petrova
Stefan Salvatore
Caroline Forbes
Silas
Love Sucks
Legutóbbi témák
» Bálterem
Tatia Petrova Icon_minitimeSzomb. Május 03, 2014 3:38 pm by Silas

» Elhagyatott ház
Tatia Petrova Icon_minitimeVas. Márc. 02, 2014 5:29 pm by Silas

» Keresettek
Tatia Petrova Icon_minitimePént. Feb. 28, 2014 7:28 pm by Silas

» Erdő
Tatia Petrova Icon_minitimeCsüt. Feb. 27, 2014 11:11 am by Niklaus Mikaelson

» Bárpult
Tatia Petrova Icon_minitimeKedd Feb. 25, 2014 6:51 pm by Silas

»  Hírek
Tatia Petrova Icon_minitimeVas. Feb. 23, 2014 7:13 pm by Caroline Forbes

» LoveBites
Tatia Petrova Icon_minitimeSzomb. Feb. 22, 2014 5:30 pm by Caroline Forbes

» Diaries FRPG
Tatia Petrova Icon_minitimeSzomb. Feb. 22, 2014 5:27 pm by Caroline Forbes

» Sötét sikátorok
Tatia Petrova Icon_minitimeKedd Feb. 18, 2014 8:50 pm by Silas

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (18 fő) Vas. Márc. 01, 2020 10:46 pm-kor volt itt.

 

 Tatia Petrova

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Tatia Petrova
Original Doppelgänger
Tatia Petrova


Hozzászólások száma : 119
Join date : 2014. Jan. 19.
Age : 2012
Tartózkodási hely : *-* Mystic Falls

Tatia Petrova Empty
TémanyitásTárgy: Tatia Petrova   Tatia Petrova Icon_minitimePént. Jan. 24, 2014 4:26 pm

Tatia Petrova
"Ami nem öl meg az megerősít..."


Ez vagyok én
A jellemem és a kinézetem...






Teljes név: Tatiana Charlotte Petrova

Becenév/ek: Tatia, Tati

Születési hely & Idő: Bulgária, Szófia - 11. szept. 21
Kor: 2002 év ( 25 évesnek néz ki)

Faj: Ősi vámpír, hasonmás

Play By: Nina Dobrev



Hol is kezdhetném? Nem szeretek beszélni magamról, mivel akkor elkezdenek peltykálni, azt meg ki nem állhatom. Tatiana Charlotte Petrova, ez az én nem túl félelmetes nevem, viszont a legtöbben csak Tatia Petrovaként ismer. Az ősi hasonmás vagyok, és vámpír. Elég hosszú történet, hogy miként is változtam át, viszont csöppet sem kellemes. Mint a legtöbb hasonmás, nekem is meg kellett küzdenem a tudattal, hogy a szüleim már nincsenek velem, de ez már természetessé vált a számomra. Gonosz, rossindulatú, többnyire barátságtalan ember, akarom mondani vámpír vagyok. Nem szeretek barátkozni, viszont egyetlen egy igaz barátnőm van akiben teljesen megbízok, de a többi embert és bármilyen más élőlényt elzárok magamtól, kivéve amikor táplálkozom. Nem kímélem az embereket, ha éhes vagyok kiszívom a vérüket az utolsó cseppig, aztán hagyom őket ott rohadni. Egy fontos feladatot bíztak rám, már 185 éve. Ez nem más mint, vigyáznom kell az összes Petrova hasnmásra, meg az ők leszármazottaikra, ez eléggé nehéz, és veszedelmes feladat, így a saját életemre is vigyáznom kell, ha kell menekülni, csak azért, hogy rájuk vigyázhassak. Akármilyen gonosz is vagyok, de nem utálom a többi Petrova hasonmást, és eléggé nehéz helyzet azt figyelni, hogy a többi mennyire utálja a másikat. Már jó pár éve úgy megy az, hogy a férfiakat pár perc alatt az ujjaim közé tudom csavarni, mivel mindegyik vagyis a legtöbb azt gondolja rólam, hogy gyönyörű vagyok!
Most beszéljek a küldőmről is... Áhh ez már kezdd unalmassá válni, hogy ennyit kell beszélnem. Hosszú barna hajam van, a szemeim szintén barnák, ezekbe szeret bele könnyen a férfi. Szeretek olyan ruhákban járni, amiben kitűnök a tömegből és jól kiemeli a valóban gyönyörű alakomat. Nem is tagadom azt, hogy tényleg szépnek tartom magam, mivel sokan mondták ezt rám és most már elhiittem magamról. A jobb kezem gyűrűsújján csillog egy gyűrű, ami nem más mint az én napgyűrűm ami nélkül soha nem lehetnék a Nap közelében.


A történetem

1001 szeptemberén láttam meg a napvilágot a Bulgáriában lévő Szófiában. Szegény családból származtam így inkább elrejtőztem más meberek elől, mert sokat csúfoltak. A szüleim 15 éves koromban meghaltak, az egész családomat sikerült elveszítenem egy nap alatt. Ekkor álltam a saját lábamra. 18 éves koromban már nagykorú lettem és Mystic Fallsba mentem. Itt élt egy nagyon kedves család. Mikaelsonék voltak. Sokan voltak ebben a családban. Mikael, Esther, Rebekah, Niklaus, Elijah, Kol, Finn és Henrik. Jól bántak velem, igazi családra nyertem mikor őket megismertem. Testvéreimként néztem rájuk, viszont az egyikkel más volt, mivel Niklaussal nagyon közel kerültünk egymáshoz, így rá már nem tekintettem családtagként. Késöbb mivel a vérfarkasok miatt mindannyian beszélybe kerültünk és az egyik miatt elveszítettük a legkisebb Mikaelsont, Henriket cselekedni kellett valamit. Ekkor Esther úgy döntött, hogy az egész családot vámpírrá változtatja. Magam sem gondoltam volna, hogy engem is átváltoztat de megtörtént, azonban ennek következményei lettek. Niklaus apja nem Mikael volt, hanem egy vérfarkastól származott így ő egy úgy nevezett Hibrid volt és én kellettem hozzá, hogy bármkor át tudjon változni. Amint megtudtam, hogy mire készül összeszedtem magam és elmenekültem a család elől. 2 évig üldözött engem míg rá nem jött, hogy ehhez egy ember kell és nem egy vámpír. 15 év telt el és visszatértem Mystic Fallsba, szerencsémre már a Mikaelson család teljesen eltűnt onnan. Viszont itt semmi nem volt úgy ahogy szerettem volna. Szabadságra váltam, ez volt minden, de a természetfeletti világ egyre jobban fejlődött és egy nap találkoztam egy lánnyal aki teljesen úgy nézett ki mint ő. A neve Amara Petrova volt. Egyszerűen káprázatosan nézett ki akárcsak én, mintha a tükörképemet látnám. Ekkor valamiyen boszorkány közölte velem, hogy Esther varázslata által én lettem az ősi hasonmás és az elkövezkezendőkben sok Petrova hasonmással fogom szemben találni magam. Ekkor félrehívott és elmondta nekem, hogy minden egyes Petrova hasonmásra és leszámazottaikra vigyáznom kell, úgy mintha ők lennének a családom, egyiket sem engedhetem meghalni. Így ezntúl igyekeztem megóvni őket minden bajtól, ám Amara kővé vált, de nem halt meg ezért vele nem foglalkoztam. Utána sok hasonmás volt még a világban, de azok tudtak vigyázni magukra. Késöbb megismertem Katherina Petrovát aki szintén Niklaus elől menekült, szerencsére ő is túlélte az ősi hibridet és elmenekült előle. Ezután egy hasonmást sem láttam, sőt egy Petrovával sem találkoztam, aztán egyszer, már nem is emlékszem pontosan, hogy mikor megismertem Nadia Petrovát, aki Katherina Petrova, új nevén Katherine Pierce lánya. Gyönyörű volt ez a lány, akárcsak az anyukája. Attól a naptól kezdve rengeteget találkoztunk és legjobb barátnőkké váltunk. Különös érzés volt ez a számomra, mivel soha nem voltak nekem barátnőim egy sem. Aztán megszakadt a kapcsolatunk és újra elveszítettem az összes Petrovát egészen mostanáig. 2014-et írunk, Katherine haldoklik én meg semmit nem tudok tenni ellene, ő megmenekül viszont, most Elena haldoklik, sőt már a halál torkában van. Én felbéreltem egy boszorkányt aki megmentette őt így most visszatért minden oda ahogy az régen volt, viszont most már nem tudok a háttérből vigyázni rájuk. 3 hasonmás tartózkodik Mystic Fallsban és egyik sincs biztonságban így most meg kell mutatnom az arcomat és el kell mondanom nekik, hogy mi folyik itt. De nagy bajban vagyok, mert a megmaradt Mikaelson családtagok meg még néhány régi ellenség is itt tartózkodik a városban, viszont az ősrégi legjobb barátnőm is Nadia. Most meg kell mutatnom az arcomat.



A hozzászólást Tatia Petrova összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jan. 26, 2014 7:08 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://thelovesucks.hungarianforum.com
Stefan Salvatore
Vampire & Doppelgänger
Stefan Salvatore


Hozzászólások száma : 22
Join date : 2014. Jan. 20.
Age : 176
Tartózkodási hely : Mystic Fall's

Tatia Petrova Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatia Petrova   Tatia Petrova Icon_minitimePént. Jan. 24, 2014 5:02 pm

El vagy fogadva!

Nagyon szép és kidolgozott lett a lapod, tetszett amikor a jellemedről írtál, ahogy "vigyáznom kell az összes Petrova hasonmásra" részt írtad, az volt az, aminél már a tudat elkezdett bennem nőni, hogy biztos el foglak fogadni, és akkor aztán jött a múltad, amely ezt megerősítette, tehát nem is húzom tovább a szót!

Üdv az elfogadottak között kedves adminnéni ^^

Foglalj avit és merészkedj a játékterekre! Razz
Vissza az elejére Go down
 
Tatia Petrova
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Tatia szobája
» Jessica & Tatia
» Niklaus Mikaelson & Tatiana Charlotte Petrova ♥ Mystic Falls ♥ 1293

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
THE LOVE SUCKS - THE VAMPIRE DIARIES FRPG  :: Karakterek :: Elfogadott karakterek-
Ugrás: