THE LOVE SUCKS - THE VAMPIRE DIARIES FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff
Tatia Petrova
Stefan Salvatore
Caroline Forbes
Silas
Love Sucks
Legutóbbi témák
» Bálterem
Nappali      Icon_minitimeSzomb. Május 03, 2014 3:38 pm by Silas

» Elhagyatott ház
Nappali      Icon_minitimeVas. Márc. 02, 2014 5:29 pm by Silas

» Keresettek
Nappali      Icon_minitimePént. Feb. 28, 2014 7:28 pm by Silas

» Erdő
Nappali      Icon_minitimeCsüt. Feb. 27, 2014 11:11 am by Niklaus Mikaelson

» Bárpult
Nappali      Icon_minitimeKedd Feb. 25, 2014 6:51 pm by Silas

»  Hírek
Nappali      Icon_minitimeVas. Feb. 23, 2014 7:13 pm by Caroline Forbes

» LoveBites
Nappali      Icon_minitimeSzomb. Feb. 22, 2014 5:30 pm by Caroline Forbes

» Diaries FRPG
Nappali      Icon_minitimeSzomb. Feb. 22, 2014 5:27 pm by Caroline Forbes

» Sötét sikátorok
Nappali      Icon_minitimeKedd Feb. 18, 2014 8:50 pm by Silas

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (18 fő) Vas. Márc. 01, 2020 10:46 pm-kor volt itt.

 

 Nappali

Go down 
SzerzőÜzenet
Tatia Petrova
Original Doppelgänger
Tatia Petrova


Hozzászólások száma : 119
Join date : 2014. Jan. 19.
Age : 2012
Tartózkodási hely : *-* Mystic Falls

Nappali      Empty
TémanyitásTárgy: Nappali    Nappali      Icon_minitimeKedd Jan. 21, 2014 4:11 pm

-
Vissza az elejére Go down
https://thelovesucks.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Nappali      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali      Icon_minitimeKedd Jan. 28, 2014 3:49 pm

Tati Drága™ & Elijah™

Nem olyan régen volt, hogy felkelltem és megittam a reggeli kávémat. Fel, s alá sétálok a nappaliban nagyon régen nem látott ismerősömre várva. Az idegesség most tető fokon van. nem tudom milyen lesz újra találkozni vele. Amíg én idegeskedek látom ahogy mindenki ki, be sétál az ajtón. Előbb Bekah megy el, majd őt követi Hayley és Klaus is. Egyedül. Csak ezt hajtogatom magamba. Egyedül vagyok eme üres és nagy házban. Így egyedül az idegesség még roszabb mind eddig volt. Lassan már az ajtóig is elmegyek...
Vissza az elejére Go down
Tatia Petrova
Original Doppelgänger
Tatia Petrova


Hozzászólások száma : 119
Join date : 2014. Jan. 19.
Age : 2012
Tartózkodási hely : *-* Mystic Falls

Nappali      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali      Icon_minitimeKedd Jan. 28, 2014 4:26 pm

Mr. Elijah Mikaelson & Tatia

Sok minden kavarog a fejemben, főleg, hogy Katherine-nel is beszéltem. Pontosan olyan az a lány ahogy beszélnek róla. Önző kis áhh mindegy inkább nem is gondolok ilyesmire. Sikerült kiderítenem, hogy merre lakik most a Mikaelson család és rögtön odasiettem, hogy valamelyiküket otthon találjam, pontosabban Elijah és Klaussal lenne beszélnivalóm. Belépek a kapun majd megállok és gondolkodom, hogy tovább menjek-e az ajtóig vagy visszaforduljak és elsuhanjak újra Mystic Fallsból mintha meg sem születtem volna. Pár percig állok itt aztán mégis úgy döntök, hogy bekopogok. Lassú léptekkel indulok az ajtóig és mielőtt bekopognék picit elrendezem a hajamat majd állok még egy kicsit.  
Végre összeszedem magam és a gondolataim majd bekopogok, kissé félek, hogy ki nyit majd ajtót nekem és kis megkünnyebbülést érzek a szívemben amikor a legnemesebb Ősi Vámpír nyitja ki nekem az ajtót majd üdvözöl.
Elijah mindig kedves ember volt, tisztelt engem és általában mindíg megértett. Valószínű azt gondolja rólam, hogy halott vagyok bár mindenki azt gondolja. A kinézetem jobban hasonlít a Katherinéhez mint a bármelyik másik hasonmásékoz szóval nem is lepődöm meg amikor az az első szava hozzám, hogy Katherine. Gondolkodtam sokat, hogy miként jussak be majd a Mikaelson házba, mivel nem hiszem hogy olyan könnyen behívnának, de nem akarok több színjátékot ezért elmondom neki, hogy ki vagyok. Ő soha nem volt rossz velem, sőt épp az ellenkezőse, ugyhogy megérdemli, hogy most őszinte legyek vele. Nagyot köhögök majd valahogy megszólalok. - Elijah! Nézd, én nem Katherine vagyok, egyáltalán nem. Emlékszel még Tatiana Charlotte Petrovára, aki titokban mindig rajongott érted? Vagyis csak majdnem titokban mert az egész Mystic Falls tudott erről. Te mindig is azt hitted, hogy meghaltam de élek, jobban mint bármikor. Bemehetnék? - halvány mosoly üldögél az arcomon, ő az egyetlen ember akivel igazán kedves tudok lenni és nincs bennem az a dolog, hogy áhh most annyira megölném őt. Nincs bennem, mert Elijah más, ő a legtisztességesebb ember akit valaha ismertem. Szeretnék vele egy kicsit beszélni kettőnkről, és a testvéréről Niklausról.
|| Szavak: 324 || Megjegyzés: Ezen az oldalon idáig ez a leghosszabb reagom, remélem, hogy tetszik Mr. Mikaelson *-* ||
Vissza az elejére Go down
https://thelovesucks.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Nappali      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali      Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Nappali
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Nappali
» Nappali
» Nappali
» Nappali
» Nappali

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
THE LOVE SUCKS - THE VAMPIRE DIARIES FRPG  :: Mystic Falls :: Lakónegyed :: Mikaelson villa-
Ugrás: