THE LOVE SUCKS - THE VAMPIRE DIARIES FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff
Tatia Petrova
Stefan Salvatore
Caroline Forbes
Silas
Love Sucks
Legutóbbi témák
» Bálterem
Katherine Pierce Icon_minitimeSzomb. Május 03, 2014 3:38 pm by Silas

» Elhagyatott ház
Katherine Pierce Icon_minitimeVas. Márc. 02, 2014 5:29 pm by Silas

» Keresettek
Katherine Pierce Icon_minitimePént. Feb. 28, 2014 7:28 pm by Silas

» Erdő
Katherine Pierce Icon_minitimeCsüt. Feb. 27, 2014 11:11 am by Niklaus Mikaelson

» Bárpult
Katherine Pierce Icon_minitimeKedd Feb. 25, 2014 6:51 pm by Silas

»  Hírek
Katherine Pierce Icon_minitimeVas. Feb. 23, 2014 7:13 pm by Caroline Forbes

» LoveBites
Katherine Pierce Icon_minitimeSzomb. Feb. 22, 2014 5:30 pm by Caroline Forbes

» Diaries FRPG
Katherine Pierce Icon_minitimeSzomb. Feb. 22, 2014 5:27 pm by Caroline Forbes

» Sötét sikátorok
Katherine Pierce Icon_minitimeKedd Feb. 18, 2014 8:50 pm by Silas

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (18 fő) Vas. Márc. 01, 2020 10:46 pm-kor volt itt.

 

 Katherine Pierce

Go down 
SzerzőÜzenet
Tatia Petrova
Original Doppelgänger
Tatia Petrova


Hozzászólások száma : 119
Join date : 2014. Jan. 19.
Age : 2012
Tartózkodási hely : *-* Mystic Falls

Katherine Pierce Empty
TémanyitásTárgy: Katherine Pierce   Katherine Pierce Icon_minitimeVas. Jan. 26, 2014 7:29 am

Katherine Pierce
better you die than i


Ez vagyok én
A jellemem és a kinézetem...






Teljes név: Katerina Petrova
Katherine Pierce

Becenév/ek: Kath, Kathy

Születési hely & Idő: Bulgária & 1472.jún.5.

Kor: 541 - 18

Faj: Vámpír

Play By: Nina Dobrev




Mit látsz te kívülről? Egy ragyogó élettel teli - mégis halott - ,magabiztos nőt elsétálni melletted. Hogy mit nézel meg először, az számomra rejtély, de egy biztos; jól megjegyzel magadnak. Mogyoróbarna tekintetemet hosszú, fekete szempillák teszik egésszé, melyek felett szépen ívelt barna szemöldököt figyelhetsz meg. Bájos arcomat általában sminkkel emelem ki, bár enélkül sem lenne vele semmi probléma. Szeretek biztosra menni, ezért is van az, hogy egy lépéssel mindig az ellenségeim előtt vagyok. Barna hajzuhatagom körülbelül a hátam közepéig ér, göndör, olykor-olykor hullámos tincsekben tündököl. Testalkatom csinos, nőies, ezt természetesen a hozzá illő szintén nőies, mégis vagány öltözettel párosítom. A magassarkút pedig sosem felejtem otthon...
Igazából a belső tulajdonságaim között nem sok jó szerepel. Mióta az eszemet tudom, csak magammal foglalkoztam és akár mások élete árán is a sajátomat védtem. Sokaknak ez szörnyűnek tűnhet, de én csak létfenntartásnak hívom. Ha úgy tetszik gonosz vagyok, nyers és önző, de nem tehetek róla. Az idő és az évszázadok nem voltak túl kegyesek hozzám. Egész létezésem során csak néhányszor éreztem igazi, mély érzelmeket, de valahol még mindig ott bujkálnak bennem.

A történetem


Sok minden történt már velem 541 év alatt. Az 1400-as évek Bulgáriájában születtem és születésemkor még senki sem gondolta, hogy nem leszek olyan, mint a többi ember. Ahhoz képest, hogy szerény körülmények között nőttem fel, mindennél jobban szerettem a családomat, ám egy meggondolatlan tett következtében minden megváltozott. Minden. Miután fiatal lányként életet adtam a kisbabámnak, akit elvettek tőlem, menekülnöm kellett a saját hazámból. Nem elég, hogy a lányomat egy másodperc erejéig sem pillanthattam meg, de ezek után elküldtek otthonról; szégyent hoztam a családra. A családom Angliába száműzött, ahol megismerkedtem két főnemessel: Klaus-szal és Elijah-val. Bálokba jártam, s hirtelen olyan dolgokkal lettem körülvéve, melyekre álmomban sem számítottam. Mint később kiderült, azért voltak olyan kedvesek velem, mert szükségük volt rám egy áldozati rituáléhoz. De én már akkor sem adtam könnyen a bőrömet. Elmenekültem és a sors azt akarta, hogy olyan legyek mint ők. Olyan lettem. Kihasználva Trevor szerelmét és Rose jóhiszeműségét vámpírrá változtattam magam. Ezek után pedig ismét 500 év menekülés következett.
1864-ben a Salvatore-fivérek felé sodort a szél. Mint egy, a szüleit tűzben elvesztett árva, beférkőztem a családjukba, a két fivér pedig rögtön belém szeretett. A csapdámba estek. De én csak az egyik iránt éreztem valamit, valamit ami még számomra sem volt egy biztos érzés. Stefan volt az, aki megdobogtatta a halott szívemet, sok sok idő elteltével jöttem csak rá, hogy mennyire szerettem. Damon-ra egyfajta pótlékként tekintettem, de természetesen úgy, ahogy az öccsét, őt is vámpírrá akartam változtatni. Hogy együtt éljünk, együtt szórakozzunk át akár több évszázadot is. Szabályok nélkül. Igaz, a vámpírrá változtatás mindkettőjüknél tökéletesen - bár nem zökkenőmentesen - sikerült, végül ez a tervem kudarcba fulladt, az évszázadokig tartó szórakozás elmaradt... Az alapítók miatt ismételten el kellett tűnnöm és csak több, mint 160 évvel később térhettem vissza a kisvárosba, ami még mindig rengeteg érdekességet rejtett és rejt számomra. Erre egyre csak egyre jobban kezdek rájönni...


Vissza az elejére Go down
https://thelovesucks.hungarianforum.com
 
Katherine Pierce
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Katherine szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
THE LOVE SUCKS - THE VAMPIRE DIARIES FRPG  :: Karakterek :: Elfogadott karakterek-
Ugrás: