THE LOVE SUCKS - THE VAMPIRE DIARIES FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff
Tatia Petrova
Stefan Salvatore
Caroline Forbes
Silas
Love Sucks
Legutóbbi témák
» Bálterem
Hayley Marshall Icon_minitimeSzomb. Május 03, 2014 3:38 pm by Silas

» Elhagyatott ház
Hayley Marshall Icon_minitimeVas. Márc. 02, 2014 5:29 pm by Silas

» Keresettek
Hayley Marshall Icon_minitimePént. Feb. 28, 2014 7:28 pm by Silas

» Erdő
Hayley Marshall Icon_minitimeCsüt. Feb. 27, 2014 11:11 am by Niklaus Mikaelson

» Bárpult
Hayley Marshall Icon_minitimeKedd Feb. 25, 2014 6:51 pm by Silas

»  Hírek
Hayley Marshall Icon_minitimeVas. Feb. 23, 2014 7:13 pm by Caroline Forbes

» LoveBites
Hayley Marshall Icon_minitimeSzomb. Feb. 22, 2014 5:30 pm by Caroline Forbes

» Diaries FRPG
Hayley Marshall Icon_minitimeSzomb. Feb. 22, 2014 5:27 pm by Caroline Forbes

» Sötét sikátorok
Hayley Marshall Icon_minitimeKedd Feb. 18, 2014 8:50 pm by Silas

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (18 fő) Vas. Márc. 01, 2020 10:46 pm-kor volt itt.

 

 Hayley Marshall

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Hayley Marshall
Werewolf
Hayley Marshall


Hozzászólások száma : 2
Join date : 2014. Jan. 26.
Age : 30
Tartózkodási hely : Mystic Falls, again...

Hayley Marshall Empty
TémanyitásTárgy: Hayley Marshall   Hayley Marshall Icon_minitimeVas. Jan. 26, 2014 10:45 am

Hayley Marshall
"Your brother is a notorious psycho... who I slept with. Classic me."


Ez vagyok én
Jellemem és kinézetem






Teljes név: Hayley Marshall (született: Andrea Labonair)

Becenév/ek: Nem igazán szoktak becézgetni, maximum csak Little Wolf-nak

Születési hely & Idő: USA, New Orleans - bár sokáig azt hittem, hogy Bostonban születtem, 1993. június 6.

Kor: 20

Faj: Vérfarkas

Play By: Phoebe Tonkin



Vékony testalkatot örököltem, amelyet csak az tesz nőiessé, hogy megfelelő ruhákat hordok. Hosszú, barna hajam van és nagy, zöld szemeim. Keveset szoktam sminkelni magamat, így legtöbbet a természetes kinézetemmel láthatsz. Szeretem a kötött felsőket, és a lezser pólókat, amelyekre leginkább a terhességem alatt szoktam rá, hiszen azok segítségével könnyen el tudtam rejteni a hasamat a kíváncsi szemek elől. Mióta viszont életet adtam a drágaságomnak, azóta újra hordok testhez simuló ruhákat, bár még csak visszaszokó fázisban tartok. Legkülönlegesebb ismertetőjegyem a jobb lapockámon pihen, ami egy farkasjegy, és inkább hasonlít egy tetoválásra, mint sem egy anyajegyre. Mindezeken felül teljesen átlagosan nézek ki.

A jellemem már keményebb dió. Régen nem szerettem közel engedni magamhoz senkit sem, mert akikkel ezt megtettem, kivétel nélkül becsaptak és elárultak. Kezdhetném a valódi szüleimmel, akikről a mai napig nem tudok semmit. Aztán ott vannak a nevelő szüleim, akik amint rájöttek, hogy vérfarkas vagyok, kidobtak a házukból, az otthonomból. Ezek után miért bíznék meg bárkiben is?
Flörtölős típus voltam, szerettem húzni a férfiakat, de ez is megszűnt, mikor megtudtam, hogy terhes vagyok. Nem tudtam, hogy képes vagyok feltétel nélkül szeretni valakit, vagy gondoskodni egy másik emberről, míg nem a baba felnyitotta a szememet. Ő mutatta meg, mi is az igazán fontos az életben. Bár, hogy őszinte legyek, nem vártam a találkozást. Biztos voltam benne, hogy amint megszülöm a kicsit, Klaus megöl engem. Hiszen rám nincs szüksége, neki csak a gyerek kell a hatalomhoz. De nem így történt. Valamiért megkegyelmezett. Ezt sem tudom miért tette, de már megtanultam nem keresni magyarázatot a cselekedeteire, hiszen úgyse érteném meg azokat.
Forrófejű vagyok, nem szeretem, ha mások parancsolnak nekem, ugyanakkor néha el kell viselnem. Azt hiszem, lassan teljes jogú családtaggá válok a Mikaelsonoknál. És talán végre rájöhetek, hogy ők tényleg a családom. Rebekah, Elijah, akik a kezdetektől fogva mellettem voltak, és ugyan kicsit fáj beismernem, de Klaus is az. Az egy éjszakás kapcsolatunkból egyedül egy valamit nem bántam meg: azt a tündéri kislányt, aki kilenc hónappal később az életünk részesévé vált. Ő érte bármit megtennék és nem túlzásból mondom, valóságos anyaoroszlánná váltam. És ez most már így is fog maradni. Csak próbáljon meg akárki, akármit tenni a családommal és megígérhetem: nem élni meg a holnapot.


A történetem

Még ma is tisztán emlékszem arra a napra, amikor New Orleans-ba érkeztem. Azért mentem oda, hogy többet megtudjak a családomról, de mire észbe kaptam már egy őrült játék részesévé váltam és a Mikaelson família vendégszeretetét élveztem. Egészen addig, míg össze voltam kapcsolva Sophie Deveraux-val, felmérhetetlenül dühös voltam. Egy részeges, egy éjszakás kalandnak köszönhetően én lettem mindenki bábja. De ahogyan mindenbe, idővel ebbe is beleszoktam, és egyre jobban megismertem az engem körülvevő embereket. Megláttam, kiben bízhatok és kiben nem. Rájöttem, hogy habár a védelmükbe vettek páran, még mindig szükségem van arra a képességemre, hogy saját magamat is megvédjem. Nem mondanám, hogy boldog voltam, amikor az az átkozott boszorkány közölte velem, hogy gyermeket várok. Még a helyi gyógynövényeshez is elment egy kis farkasölőért, de végül még sem tudtam meginni a gyermekemre halált hozó italt. Rájöttem, hogy egész életemben azért harcoltam, hogy megtudjam, honnan származom, mert piszok nehéz úgy élni, hogy azt sem tudod, ki a családod. Amint megláttam magamat a babában, tudtam, halálom napjáig azt fogom tenni, ami neki a legjobb. És soha nem fogom engedni, hogy bárki is bántsa.
Megannyi emlék kavargott bennem, ahogy az ottani életemre visszagondoltam. Volt köztük jó is, rossz is, de be kell vallanom, nem bántam meg, hogy ilyen fordulatot vett az életem. Talán nem éppen így terveztem, mégse csinálnék máshogy semmit sem. Hiszen bármennyire is furcsa, mára Rebekah és Elijah is eléggé a szívemhez nőtt. És hiába nem túl szokványos, be kell látnom, hogy ők az én családom.

Most pedig a kicsivel a karomban itt állok a Mytic Falls-i Mikaelson villa előtt. Azt hiszem, mostantól ez lesz az új otthonunk. Amikor New Orleans romokba dőlt, nem is volt kérdés, hogy hova költözünk. Klaus a kicsi születése után életben hagyott, amit a mai napig nem értek, hiszen biztos voltam benne, hogy amint lehetősége adódik, végez velem. Mégsem tette. Én pedig, hogy lássa, hálás vagyok ezért, nem szakítom el a gyerekétől, hiszen akkor is én húznám a rövidebbet és akkor én lennék az, aki örökre búcsút mondhatna élete szeme fényének.
Besétálok a házba és némán figyelem, ahogyan a New Orleans-ból velünk tartott vámpír hadsereg leszedi a fehér lepedőket a bútorokról. Olyan deja vu érzésem támad. De vajon mindannyian itt fogunk élni? Ez a ház kicsivel kisebb, mint ami odaát volt.
Marcel sétál el mellettem, egyenesen a konyha felé veszi az irányt, aztán pár csatlósa összekap valamin és majdnem össze is verekednek. Igaz, Marcelnek sikerül lecsitítani őket, én úgy gondolom, ez még nem a végső veszekedés volt közöttük. Mondjuk, megértem őket. Elveszítették az otthonukat és semmi beleszólásuk nem volt abba, hogy ideköltöznek. Klaus szólt, ők pedig jöttek.
A hangos szócsatájuk engem ugyan nem zavart, de gyönyörű kislányomat már annál inkább, akinek éppen a délutáni szunyókáját szakították félbe, ő pedig torkaszakadtából sírni kezdett. Mindannyian mérgesen néztek rám, de én csak vállat vontam.
- Ne nézzetek így! Miattatok sír! - Megszokhatták volna, hogy gyerek van a háznál, nem értem miért viselkednek még mindig ilyen furán ha a kicsi a látókörükbe kerül.
Ringatni kezdem és felsétálok vele az emeletre. Ugyan még sose jártam ebben a házban, nem nehéz kitalálnom melyik lesz majd az én szobám. Egy aranyos bölcső jelzi, melyik szállást kaptuk meg a ház urától.
- Megijesztettek téged már megint ezek a csúnya fiúk. Ne is törődj velük. - Adok egy puszit a feje búbjára, belehelyezem a bölcsőbe, majd ringatni kezdem. Egy mai számot kezdek dúdolni neki és mosolyogva figyelem, ahogyan szépen lassan álomba szenderül.
Úgy tűnik, hivatalosan is beköltöztünk és elfoglaltuk a helyet. Mystic Falls, visszatértünk!

Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes
Vampire
Caroline Forbes


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2014. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Hayley Marshall Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hayley Marshall   Hayley Marshall Icon_minitimeVas. Jan. 26, 2014 8:22 pm

El vagy fogadva!

Kedves Hayley!
Egyszerűen egy fantasztikus lapot hoztál létre, mikor végig olvastam a lapodat ledöbbentem, nem sokszor történik meg velem az, hogy tovább akarok valamit olvasni, de most megtörtént. Nagyon jó volt minden egyes mondatod ebben az egész karakterlapban! Az meg csak bónusz, hogy Klaus is itt van. Rolling Eyes
Nyomás foglalózni és remélem a játéktéren találkozunk. Smile
Vissza az elejére Go down
http://www.troublelife.hungarianforum.com
 
Hayley Marshall
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hayley szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
THE LOVE SUCKS - THE VAMPIRE DIARIES FRPG  :: Karakterek :: Elfogadott karakterek-
Ugrás: