THE LOVE SUCKS - THE VAMPIRE DIARIES FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff
Tatia Petrova
Stefan Salvatore
Caroline Forbes
Silas
Love Sucks
Legutóbbi témák
» Bálterem
Jessica & Tatia Icon_minitimeSzomb. Május 03, 2014 3:38 pm by Silas

» Elhagyatott ház
Jessica & Tatia Icon_minitimeVas. Márc. 02, 2014 5:29 pm by Silas

» Keresettek
Jessica & Tatia Icon_minitimePént. Feb. 28, 2014 7:28 pm by Silas

» Erdő
Jessica & Tatia Icon_minitimeCsüt. Feb. 27, 2014 11:11 am by Niklaus Mikaelson

» Bárpult
Jessica & Tatia Icon_minitimeKedd Feb. 25, 2014 6:51 pm by Silas

»  Hírek
Jessica & Tatia Icon_minitimeVas. Feb. 23, 2014 7:13 pm by Caroline Forbes

» LoveBites
Jessica & Tatia Icon_minitimeSzomb. Feb. 22, 2014 5:30 pm by Caroline Forbes

» Diaries FRPG
Jessica & Tatia Icon_minitimeSzomb. Feb. 22, 2014 5:27 pm by Caroline Forbes

» Sötét sikátorok
Jessica & Tatia Icon_minitimeKedd Feb. 18, 2014 8:50 pm by Silas

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (18 fő) Vas. Márc. 01, 2020 10:46 pm-kor volt itt.

 

 Jessica & Tatia

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Tatia Petrova
Original Doppelgänger
Tatia Petrova


Hozzászólások száma : 119
Join date : 2014. Jan. 19.
Age : 2012
Tartózkodási hely : *-* Mystic Falls

Jessica & Tatia Empty
TémanyitásTárgy: Jessica & Tatia   Jessica & Tatia Icon_minitimeHétf. Feb. 03, 2014 5:41 pm

Üdvözöllek az oktatósarokban kedves Jessica! Ide azért kerültél, mert néhány dolog nem volt megfelelő a karakterlapodban és ezen szerenék segíteni neked! Itt minden reagod után el foglak bírálni, hogy min kéne javítanod, amikor már megfelelő akkor csak annyit írok a végére, hogy majd elkedheted újra írni a karakterlapod!

Ezt a helyzetet fogjuk eljátszani:
- Jessica első találkozása az eredeti Petrovával. Innentől már a te képzeletedre bízzuk. Te kezded, ide kell írnod a kezdő reagodat, és hogy jjobban el tudd kképzelni, jelenleg most a parkban tartózkodunk egy fánál!
Sok szerencsét! Smile
Vissza az elejére Go down
https://thelovesucks.hungarianforum.com
Jessica McRich

Jessica McRich


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2014. Feb. 03.
Age : 29

Jessica & Tatia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jessica & Tatia   Jessica & Tatia Icon_minitimeHétf. Feb. 03, 2014 5:55 pm

Ma nem vittem túlzásba az öltözködést, egy egyszerű kék farmert és egy fekete szövetkabátot vettem fel. Ősszel ennyi pont elég ahhoz, hogy ne fázzak. Több pedig most nem kell, nem egy helyes sráccal megyek randira. Egy nálam sokkal öregebb és jóval tapasztaltabb vámpírral van találkozóm a park mélyén lévő fánál, távol a város figyelő szemeitől. Azaz annyira nem is távol, de mindenképpen eldugva. Egy kicsit izgatott vagyok, mert úgy hírlik, hogy ez a Petrova nem akármilyen vámpír. Biztosan sokkal többet tapasztalt már ebben a különös világban, mint én, aki csak pár éve vagyok vámpír. Letérek az ösvényről és átvágok az avaron a fáig. Ő már ott vár engem. Megpróbálok mosolyt erőltetni az arcomra, de csak félig sikerül.
- Megjöttem. Jessica vagyok!
Vissza az elejére Go down
Tatia Petrova
Original Doppelgänger
Tatia Petrova


Hozzászólások száma : 119
Join date : 2014. Jan. 19.
Age : 2012
Tartózkodási hely : *-* Mystic Falls

Jessica & Tatia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jessica & Tatia   Jessica & Tatia Icon_minitimeHétf. Feb. 03, 2014 6:16 pm

Ma egy vámpírlánnyal van találkozóm, akinek ezt-azt el kéne mondanon az életéről mivel mindent nem tud. Sok titok rejtőzik ebben a világban, s ezeket valakinek közölnie kell. Az őszi szellő fújja a hajamat, és úgy vonulok be a parkba ahogy az a Petrováknál szokás, magabiztosan, sexyn és persze gyönyörűen. A hosszú hajam láttán mindenki odafordul hozzám és azt nézi, ahogy a lány felé közeledem, pedig lehetne igazán más foglalkozásuk is, ugyan mi olyan érdekes abban, hogy a szél fújja a hajam, mindjárt az összes szemét kinyomom aztán nézhetik a nagy semmit. Mióta visszajöttem Mystic Fallsba már nem csak a Petrovákra vigyázom, hanem más emberekre is, igyekszem minden sötét titkot közölni velük amiket idáig nem is sejtettek, hogy előfordult. Most már teljesen odaértem a lányhoz, szemtől-szembe állok vele majd próbálom udvariasan üdvözölni, már amennyire Tatia Petrova az tud lenni. - Jessica! Örülök, hogy eljöttél, nagyon sok mindent meg kell beszélnünk! - a gonosz vigyor akaratom ellenére is feltűnik az arcomon, mostanában nagyon élvezetes ha valakinek legalább egy pici kis fájdalmat is tudok okozni.

Értékelés:
Kedves Jessica, elolvastam az első reagodat, és most az egyszer meg van bocsájtva mivel én magam is utálok kezdőket írni, az valahogy soha nem tud összejönni a számomra. Az észrevételeim ezúttal azok, hogy a párbeszédet mindíg színessel írd, hogy azzal szebbé tedd a reagodat és, hogy ne legyen kavarodás! Szeretettel várom a következő reagodat, remélem az már jobban fog sikerülni és ez által az új karakterlapod is majd, ha odáig elértünk! Smile
Vissza az elejére Go down
https://thelovesucks.hungarianforum.com
Jessica McRich

Jessica McRich


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2014. Feb. 03.
Age : 29

Jessica & Tatia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jessica & Tatia   Jessica & Tatia Icon_minitimeHétf. Feb. 03, 2014 7:50 pm

A lány hosszú haja az én figyelmemet sem kerüli el, én is szeretném ilyen szép hosszúra megnöveszteni. Bár mostanában vannak a hajamnál is nagyobb problémáim, részben ezért is vagyok most itt a parkban Tatiával. Viszont amilyen szép a lány haja olyan baljóslatú az a gonoszkás mosoly, amivel engem üdvözöl. Remélem, hogy nem akar majd nekem esni, mint régen az a bizonyos vámpír. Nem nagyon tudnám megvédeni magam, ha valaki rám támadna. Mielőtt megszólalok még emlékeztetem magam arra, hogy a másik csak azért van itt, hogy segítsen nekem, hogy jobban boldoguljak Mystic Falls és a vámpírok különös világában. Még bőven van mit tanulnom.
- Öhm, igen. És én is örülök, hogy végre találkozhatunk.
Miután ezt elmondtam körbepillantok, hogy ólálkodik-e a környékünkön valami gyanús alak. Sosem lehet tudni, ha ilyen körökben forog az ember. A vámpírrá változtatott ember!
- Biztosan itt szeretnénk megbeszélni mindent? De kezdd csak, hallgatlak.
Mi tagadás, eléggé kíváncsi vagyok arra, amit Tatia el szeretne mesélni nekem. Biztosan hasznos és érdekes lesz.
Vissza az elejére Go down
Tatia Petrova
Original Doppelgänger
Tatia Petrova


Hozzászólások száma : 119
Join date : 2014. Jan. 19.
Age : 2012
Tartózkodási hely : *-* Mystic Falls

Jessica & Tatia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jessica & Tatia   Jessica & Tatia Icon_minitimeKedd Feb. 04, 2014 7:42 am

Értékelés:

Kedves Jessica, az én véleményem szerint ez a reagod már egészen jól sikerült, szóval szerintem mehetsz újraírni a karakterlapodat. Ennél a következőket kell figyelembe venned:
1. A jellemzésnél nem adtad meg a karaktered belső tulajdonságait, pedig ez nagyon fontos.
2. A történeted írhatod naplószerűen vagy akár szerepjáték szerűen is, csaka lényeg az, hogy próbálj minél többet írni és igyekezz minél több dolgot közölni a karakteredről.

Kíváncsian várom már, hogy mit alkotsz és ha bármi segítség kéne dobj meg egy PM-mel! Smile
Vissza az elejére Go down
https://thelovesucks.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Jessica & Tatia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jessica & Tatia   Jessica & Tatia Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Jessica & Tatia
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Tatia Petrova
» Tatia szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
THE LOVE SUCKS - THE VAMPIRE DIARIES FRPG  :: Unalom ellen :: Oktatósarok-
Ugrás: