THE LOVE SUCKS - THE VAMPIRE DIARIES FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff
Tatia Petrova
Stefan Salvatore
Caroline Forbes
Silas
Love Sucks
Legutóbbi témák
» Bálterem
Niklaus Mikaelson & Tatiana Charlotte Petrova ♥ Mystic Falls ♥ 1293 Icon_minitimeSzomb. Május 03, 2014 3:38 pm by Silas

» Elhagyatott ház
Niklaus Mikaelson & Tatiana Charlotte Petrova ♥ Mystic Falls ♥ 1293 Icon_minitimeVas. Márc. 02, 2014 5:29 pm by Silas

» Keresettek
Niklaus Mikaelson & Tatiana Charlotte Petrova ♥ Mystic Falls ♥ 1293 Icon_minitimePént. Feb. 28, 2014 7:28 pm by Silas

» Erdő
Niklaus Mikaelson & Tatiana Charlotte Petrova ♥ Mystic Falls ♥ 1293 Icon_minitimeCsüt. Feb. 27, 2014 11:11 am by Niklaus Mikaelson

» Bárpult
Niklaus Mikaelson & Tatiana Charlotte Petrova ♥ Mystic Falls ♥ 1293 Icon_minitimeKedd Feb. 25, 2014 6:51 pm by Silas

»  Hírek
Niklaus Mikaelson & Tatiana Charlotte Petrova ♥ Mystic Falls ♥ 1293 Icon_minitimeVas. Feb. 23, 2014 7:13 pm by Caroline Forbes

» LoveBites
Niklaus Mikaelson & Tatiana Charlotte Petrova ♥ Mystic Falls ♥ 1293 Icon_minitimeSzomb. Feb. 22, 2014 5:30 pm by Caroline Forbes

» Diaries FRPG
Niklaus Mikaelson & Tatiana Charlotte Petrova ♥ Mystic Falls ♥ 1293 Icon_minitimeSzomb. Feb. 22, 2014 5:27 pm by Caroline Forbes

» Sötét sikátorok
Niklaus Mikaelson & Tatiana Charlotte Petrova ♥ Mystic Falls ♥ 1293 Icon_minitimeKedd Feb. 18, 2014 8:50 pm by Silas

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (18 fő) Vas. Márc. 01, 2020 10:46 pm-kor volt itt.

 

 Niklaus Mikaelson & Tatiana Charlotte Petrova ♥ Mystic Falls ♥ 1293

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Tatia Petrova
Original Doppelgänger
Tatia Petrova


Hozzászólások száma : 119
Join date : 2014. Jan. 19.
Age : 2012
Tartózkodási hely : *-* Mystic Falls

Niklaus Mikaelson & Tatiana Charlotte Petrova ♥ Mystic Falls ♥ 1293 Empty
TémanyitásTárgy: Niklaus Mikaelson & Tatiana Charlotte Petrova ♥ Mystic Falls ♥ 1293   Niklaus Mikaelson & Tatiana Charlotte Petrova ♥ Mystic Falls ♥ 1293 Icon_minitimeVas. Feb. 09, 2014 2:41 pm

Niklaus& Tatia

Egy kis padon üldögélünk Niklaussal és már egyre közelebb kerülünk egymáshoz, nagyon kedvelem őt, sőt úgy érzem, hogy szerelmes vagyok belé, de biztos vagyok benne, hogy ő másképp érez, de akkor is meg fogom szerezni.  
Még egy férfi iránt sem éreztem ilyet, mint most iránta, ő olyan más, nem olyan mint a többi.
Eléggé félénk vagyok az ő társaságában, hogy semmi rosszat ne mondjak, amitől esetleg megbánthatnám, vagy eltávolodna tőlem. Egyszerűen egy szó sem jön ki a számon, csak ülök és nézem őt, remélve, hogy majd ő szól legalább egy szót is hozzám. Mindketten vámpírok vagyunk, legjobb esetben most együtt kéne valaki vérét szívnunk, de mégsem tesszük, ez annyira fura, ez a család mdig kedves volt velem mióta csak itt vagyok, miért vagyok mégis ilyen félénk? Azt hiszem, talán új életet kéne kezdenem valahol messze, távol tőlük, de egyszerűen nem tudnám itt hagyni Niklaust, mert vele az élet tökéletes.
|| Szavak: 137 || Megjegyzés: *-* ||
Vissza az elejére Go down
https://thelovesucks.hungarianforum.com
Niklaus Mikaelson
Original Vampire
Niklaus Mikaelson


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2014. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Niklaus Mikaelson & Tatiana Charlotte Petrova ♥ Mystic Falls ♥ 1293 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Niklaus Mikaelson & Tatiana Charlotte Petrova ♥ Mystic Falls ♥ 1293   Niklaus Mikaelson & Tatiana Charlotte Petrova ♥ Mystic Falls ♥ 1293 Icon_minitimeVas. Feb. 09, 2014 4:08 pm

 
   
Tatia & Klaus

   
Tatia teljesen más lány volt, mint a többiek, akik eddigi kínkeserves életem során az utamba botlottak. Más volt, mert figyelemmel fordult felém, érdeklődött a hogylétem felől, csodálta a tetteim, azokat a tetteim, amiket ismert. Nyilvánvalóan nem ismert engem igazán, mert nem ismerte a kegyetlen oldalam, noha bár sok mindenkit csak rettegéssel töltött el a Niklaus Mikaelson név, ő valamiért a semmiből kapaszkodott belém és ragaszkodott hozzám. Őszintén remélni tudtam, hogy a folytonosan pusztuló jellememet, ő nem akarja megmenteni, csak úgy mint az én nemes bátyám, Elijah. És ha már itt tartunk, akkor érthető is, hogy a mai napon miért is szerettem volna találkozni Tatia-val, hiszen a fülembe jutott, hogy a minap amíg én távol tartózkodtam milyen jól elszórakoztak a testvéremmel. Nem szeretném részletezni az esetet és nem is fogom, de hallanom kell az ő szájából is, ha már hajlandó voltam befogadni a családba, persze ezek után az is kérdéses, hogy egyáltalán meg ne öljem. Képes lettem volna magam mellett elképzelni, magam mellett tudni, mint egy igazi női társat az oldalamon, de attól tartok ez innentől kezdve lehetetlenné válik és ezt világosan az ő tudtára is fogom hozni.
- Azért hívtalak ma ide, mert szerettem volna veled egy fontos dolgot megbeszélni. - fordulok felé hosszú hallgatás után, mert már kezd igazán feszélyezővé válni az, ahogyan csak bámulunk egymásra, mintha két pillantás elmondhatná, hogy mit is gondolunk vagy érzünk, bár az érzések rám roppant mód nem jellemzőek, főképpen azóta, hogy vámpírrá változtatott az a megátalkodott nőszemély. Már akkor kihunyt belőlem minden érzelem, amikor láttam a kezeim közt meghalni Henriket, de a vámpíriság ezt csak felerősített bennem. Elijah fuldoklóan próbál belőlem némi érzelmet kicsikarni és sok vitánk mélyen gyökerező problémája pontosan ez. Ha belátná végre, hogy semmi esélye arra, hogy visszahozzon, mert én nem akarom, hogy visszahozzanak, akkor sokkal könnyebb lehetne az életünk. - Mint azt te is tudod, Tatia a napokban távol tartózkodtam innen, viszont amikor visszatértem a fülembe jutott egy - két kellemetlen pletyka, amit szeretném ha megmagyaráznál nekem. Szóval áruld el kérlek miért beszél az egész város rólad és a fivéremről, Elijah-ról? - vonom fel a szemöldökömet kérdően, várva, hogy őszinte választ fogok tőle kapni, de természetesen Elijah-tól is meg fogom kérdezni ugyanezeket.

   

Niklaus Mikaelson

Vissza az elejére Go down
Tatia Petrova
Original Doppelgänger
Tatia Petrova


Hozzászólások száma : 119
Join date : 2014. Jan. 19.
Age : 2012
Tartózkodási hely : *-* Mystic Falls

Niklaus Mikaelson & Tatiana Charlotte Petrova ♥ Mystic Falls ♥ 1293 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Niklaus Mikaelson & Tatiana Charlotte Petrova ♥ Mystic Falls ♥ 1293   Niklaus Mikaelson & Tatiana Charlotte Petrova ♥ Mystic Falls ♥ 1293 Icon_minitimeKedd Feb. 11, 2014 2:49 pm

Niklaus& Tatia

Nagyon féltem, hogy ki fog derülni az ELijahval való röpke kapcsolatom, de tudtam, hogy előbb utóbb úgy i megtudja mindenki, mivel ez egy kisváros.  
Semmiképp nem szeretnék hazudni Niklausnak mivel egymás előtt nincsenek titkaink.
Ez az egész Elijahval olyan fellángolás volt ami elkerülhetetlen volt, és nem tudtunk ellene semmit tenni mivel csak úgy jött. Abban biztos vagyok, hogy csak azért történt meg, mert hiányoltam Nikalus társaságát, Elijah meg kihasználta ezt, bár nem szeretnék semmit sem ráfogni, de ez részben az ő hibája is volt. Ezzel elértem azt, hogy a két testvér talán egymás ellen fordul, de hát ha igazán szeretik egymást akkor egy nő nem tud közéjük állni. Nem igazán tudom, hogyan kezdhetném el a mondandómat, először is mélyen Niklaus szemébe nézek, aztán őszintén belekezdek a mesémbe amiből tényleg egy szó sem hazugság. - Én nem szeretnék hazudni neked Niklaus, ezért bevallom, hogy tényleg történt köztünk valami a testvéreddel, te távol voltál ő meg kihasználta a hiányodat. Ha itt lettél volna nem tettem volna meg, sőt még így sem akartam aztán valahogy mégis megtörtént. Kérlek ne haragudj rám, én nem így akartam! Irántad vannak érzéseim, ezt titkolni sem tudom előled! - miután mindezt elmondtam, lehajtott fejjel várom, hogy megért-e engem vagy pedig elküld minél messzebbre engem, bár azt is megérteném.
|| Szavak: 210 || Megjegyzés: *-* ||
Vissza az elejére Go down
https://thelovesucks.hungarianforum.com
Niklaus Mikaelson
Original Vampire
Niklaus Mikaelson


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2014. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Niklaus Mikaelson & Tatiana Charlotte Petrova ♥ Mystic Falls ♥ 1293 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Niklaus Mikaelson & Tatiana Charlotte Petrova ♥ Mystic Falls ♥ 1293   Niklaus Mikaelson & Tatiana Charlotte Petrova ♥ Mystic Falls ♥ 1293 Icon_minitimeKedd Feb. 18, 2014 11:38 am

 
   
Tatia & Klaus

   
Szóval igaz. Tehát amíg én távol tartózkodtam addig Tatia, akit az egész családom befogadott szeretett, valamint a legnemesebb, leghűségesebb testvérem az orromnál fogva vezetett, mi több lóvá tettek. Ezért nevet már rajtam az egész város és ezért súgnak össze a hátam mögött, akárhányszor csak megjelenek valahol, de én nem vagyok köznevetség tárgya, ezért ennek azonnal véget fogok vetni. Mégis mit képzelnek ezek ketten magukról, hogy rászednek engem és még akkor vágjak is jó képet hozzá? Még mit nem, engem egyszer lehet átverni utána végeztünk nincs tovább és igazán örülhetnek, amiért nem karózom meg őket most azonnal. - Tudod, valójában azt reméltem, hogy csupán egy ostoba pletykáról van szó, de ezek szerint tévedtem. Te és a bátyám orvul rászedtetek, de ne aggódj valahol számítottam rá. - állok fel mellőle csöppet sem érdekel, hogy szánakozva lehajtja a fejét, mintha épp a guillotine alá tartaná. Módszeresen járkálok csendben fel és alá, magamban lerendezve ezt az egész ügyet, majd megállok és egyenesen rá pillantok. - Ha már így alakult nem fogok megtagadni tőletek semmit, de engem el lehet felejteni ezek után, töröld ki az érzéseidet, amik irántam vannak Tatia, mert mi ketten végeztünk. Engem egyszer lehet átverni, többet sosem. - mondom kimért hangnemben, talán dühösnek kellene lennem, de mint említettem számítottam erre az egészre. Bár nem gondoltam volna azt, hogy pont a tulajdon testvérem lesz az, aki ezt teszi, de hát még engem is érhetnek meglepetések.

   

Niklaus Mikaelson

Vissza az elejére Go down
Tatia Petrova
Original Doppelgänger
Tatia Petrova


Hozzászólások száma : 119
Join date : 2014. Jan. 19.
Age : 2012
Tartózkodási hely : *-* Mystic Falls

Niklaus Mikaelson & Tatiana Charlotte Petrova ♥ Mystic Falls ♥ 1293 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Niklaus Mikaelson & Tatiana Charlotte Petrova ♥ Mystic Falls ♥ 1293   Niklaus Mikaelson & Tatiana Charlotte Petrova ♥ Mystic Falls ♥ 1293 Icon_minitimeKedd Feb. 18, 2014 4:10 pm

Niklaus& Tatia

Nem is tudom, hogy mit tehetnék most. Szeretem Niklaust és a testvére iránt nincsenek érzéseim, azonban ezt vele soha nem fogom tudni megértetni. Én zt nem így akartam, egyáltalán nem, de néha akaratom ellenére is rossz dolgok történnek.  
Fájó szívvel kell megértenem, hogy köztünk Niklaussal vége, azonban én nem adom fel, harcolni fogok!
- Jól van Niklaus! Csúnya dolgot műveltem el most, de nem tehetsz úgy mintha te egész életedben semmi rosszat nem követtél volna el. Megbántam amit tettem és ha visszamehetnék arra a pillanatra megtenném, de akkor elutasítanám a testvéred! Ha ennyire nem akarsz többé látni engem, akkor megadom neked az örömöt, de ne hidd, hogy ilyen könnyen lemondok életem egyetlen szerelméről Niklaus Mikaelson! - miközben ezeket a szavakat mondom, mélyen a két szemébe nézek, olyan őszinteség beszél belőlem mint még soha. Tényleg szeretem ezt a férfit és soha nem akartam ezt tenni vele, de aztán mégis így sikerült én meg nagyon sajnálom. Azt hiszem jobb lesz ha most elmegyek. Egyszerűen nincs már mit mondanom neki, felállok a padról, aztán sebes léptekkel viharzom be egy közeli, apró kis kunykócskába aztán tovább sírdogálok egyedül.

A JÁTÉK BEFEJEZVE!

|| Szavak: 184 || Megjegyzés: *-* ||
Vissza az elejére Go down
https://thelovesucks.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Niklaus Mikaelson & Tatiana Charlotte Petrova ♥ Mystic Falls ♥ 1293 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Niklaus Mikaelson & Tatiana Charlotte Petrova ♥ Mystic Falls ♥ 1293   Niklaus Mikaelson & Tatiana Charlotte Petrova ♥ Mystic Falls ♥ 1293 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Niklaus Mikaelson & Tatiana Charlotte Petrova ♥ Mystic Falls ♥ 1293
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Niklaus szobája
» Rebekah Mikaelson ** The Klaus Barbie
» Mystic-tér
» Tatia Petrova

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
THE LOVE SUCKS - THE VAMPIRE DIARIES FRPG  :: Egyéb helyszínek :: A múlt-
Ugrás: