THE LOVE SUCKS - THE VAMPIRE DIARIES FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff
Tatia Petrova
Stefan Salvatore
Caroline Forbes
Silas
Love Sucks
Legutóbbi témák
» Bálterem
Damon Salvatore Icon_minitimeSzomb. Május 03, 2014 3:38 pm by Silas

» Elhagyatott ház
Damon Salvatore Icon_minitimeVas. Márc. 02, 2014 5:29 pm by Silas

» Keresettek
Damon Salvatore Icon_minitimePént. Feb. 28, 2014 7:28 pm by Silas

» Erdő
Damon Salvatore Icon_minitimeCsüt. Feb. 27, 2014 11:11 am by Niklaus Mikaelson

» Bárpult
Damon Salvatore Icon_minitimeKedd Feb. 25, 2014 6:51 pm by Silas

»  Hírek
Damon Salvatore Icon_minitimeVas. Feb. 23, 2014 7:13 pm by Caroline Forbes

» LoveBites
Damon Salvatore Icon_minitimeSzomb. Feb. 22, 2014 5:30 pm by Caroline Forbes

» Diaries FRPG
Damon Salvatore Icon_minitimeSzomb. Feb. 22, 2014 5:27 pm by Caroline Forbes

» Sötét sikátorok
Damon Salvatore Icon_minitimeKedd Feb. 18, 2014 8:50 pm by Silas

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (18 fő) Vas. Márc. 01, 2020 10:46 pm-kor volt itt.

 

 Damon Salvatore

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Damon Salvatore

Damon Salvatore


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2014. Feb. 10.

Damon Salvatore Empty
TémanyitásTárgy: Damon Salvatore   Damon Salvatore Icon_minitimeHétf. Feb. 17, 2014 5:51 pm

Damon Salvatore
I'm sexy and I know it!

   

  Ez vagyok én
             

   
Teljes név: Damon Guiseppe Salvatore

Becenév: Damon

Születési hely & Idő: Mystic Falls, Virginia, U.S.A. 1840. június 28.

Kor: 174 éves (24-nek néz ki)

Faj: vámpír

Play By: Ian Somerhalder

   
 
   
A jellemem és a kinézetem

   
Lásd milyen vagyok...

Damon jelleméről lehetne sokat is és keveset is beszélni, ki hogy látja. Nagyjából 175 cm magas, viszonylag izmos és karakteres egyéniség. Többnyire fekete ruhákban látjuk valamint elmaradhatatlan a bőrkabát, amit minden esetben magára ölt. Kék Mustang kabriója van, ami az egyik legféltettebb kincse. Karakteres arca van: állkapcsa íves és keretes,amit jól kiemel sötét haja, amit hol rövidre nyíratja, hol hagyja hogy tincsei szemét elől, nyakát játul súrolják,  szája mondhatjuk, hogy igazán vonzó, a szeme pedig, mint a tenger , olyan csillogóan szép. Talán igézésre sincs szüksége, hogy bárkit elcsábítson és magába bolondítson. Stílusa általában nagyképűen hat, fellengzősen és beképzelten, de vannak jobb pillanati is, amikor megmutatja érző oldalát és megcsillan a szemében az aggódás, a szeretet és az együttérzés. Ha valakinek a barátja lesz, akkor tűzön-vízen átmegy, hogy segítsen neki. Ha szeret, őrületesen szeret és próbálja a legjobbat megadni a kiválasztottnak, bár nem mindig sülnek el jól a dolgai. Szívesen vállalja magára a rosszfiú szerepet, úgy gondolja ez neki lett kitalálva, bár nem teszi mindig szívesen. Ellenségeivel nem teketóriázik, lesúlyt, ha az adott helyzet megköveteli.  Damon egy igazi nőcsábász hírében áll. Nem kevés hölgyet sikerült levenni a lábáról, lehengerlő mosolyával és stílusával. Caroline, Rose, Isobel, Andie, és még az ősi szőke vámpírt Rebekah Mikaelson-t is. Szerelmes összesen kétszer volt…Katherine Pierce majd később a hasonmásába Elena Gilbertbe, akivel mostanság együtt tengetik napjaikat.

   
A múltam egy részecskéje

   
Lásd mi volt velem érgen, miken estem keresztül...

 Damon Salvatore Stefan Salvatore bátyja és Zach Salvatore távoli rokona. 1840-ben Guiseppe Salvatore fiaként született, 1864-ben változott vámpírrá Katherine Pierce által. Damon a konföderációs hadseregben szolgált, de dezertált, így apja legnagyobb szégyenévé vált. Stefannal együtt mély érzelmeket táplált, az ekkor náluk vendégeskedő Katherine Pierce iránt. Damon és Stefan agymás riválisává váltak a lányért való küzdelem során, mindez idő alatt Katherine csak játszott a testvérekkel. Damon hajlandó lett volna feladni az életét és egy örökkévalóságig együtt élni Katherine-nel. Stefannak könyörgött, hogy apja előtt ne fedje fel Katherine titkát, miszerint nem ember, hanem egy apjuk által utált lény…vámpír, de Stefan ezt íaz ígéretet megszegte, így Katherine-t elkapták.A fivérek tervet eszeltek ki, hogy kiszabadítsák a szeretett lányt, de apjuk végül mindkettejükkel végzett…lelőtte mindkét fiát. Csakhogy Katherine vérével a szervezetükben haltak meg, így mindketten vámpírrá váltak. Mivel Damon úgy tudta, Katherine halott, így nem akarta befejezni az átváltozást…a lány nélkül nem akart tovább élni, de testvére meggyőzte, hogy táplálkozzon, ahogyan ő maga is tette, hiszen erősebb, gyorsabb és nem mellékesen halhatatlan lehet. Damont iszonyatosan bántotta a tudat, hogy Katherine nem csak őt változtatta át, ezért egy örökké tartó szenvedést ígért meg fivérének. Mikor Emily Benett, Katherine barátnője, aki valójában boszorkány volt, megtudta, hogy a testvérek vámpírrá váltak, elárulta nekik, hogy sikerült megóvni Katherine-t és a többi vámpírt a tűztől, amit a templomban „rendeztek” . Napfény gyűrűvel látta el Stefant és Damont, hogy senki ne fogjon gyanút, hogy mivé lettek. Az ezt követő 145 évben Damon megszállottan dolgozott azon, hogy kiszabadíthassa szerelmét a sírból, ahová Emily zárta a vámpírokat. Ezért tért vissza Mystci Fallsba, ám terve meghiúsul, mivel Katherine nem tartózkodott soha a sírban. Az évek alatt Damon élt New Orleans-ban 1942-ben, ahol egy Charlotte nevű nővel ápolt gyengédebb viszonyt, de a történések folyamán kitudódik, hogy a lány kötődött Damonhoz, mikor vámpírrá változtatta. 1953-ban Joseph Salvatore Mystic Fallsba csalta Damont és átadta az Augustine nevű szervezetnek, akik kísérleteket végeztek rajta 5 éven keresztül. Itt ismerte meg Enzo-t, akit 1958-ban magára hagyott, így megszökve fogvatartóitól. A 70-es éveket pedig New Yorkban töltötte kikapcsolt érzelmekkel. Itt Mystic Fallsban megismerkedik Elena Gilberttel, akibe az idők folyamán bele is szeret és meglepetésére a lány is gyengéd érzéseket kezd táplálni iránta, mindamellett, hogy Stefant hitte igaz szerelmének.
   

Vissza az elejére Go down
Tatia Petrova
Original Doppelgänger
Tatia Petrova


Hozzászólások száma : 119
Join date : 2014. Jan. 19.
Age : 2012
Tartózkodási hely : *-* Mystic Falls

Damon Salvatore Empty
TémanyitásTárgy: Re: Damon Salvatore   Damon Salvatore Icon_minitimeKedd Feb. 18, 2014 2:18 pm

El vagy fogadva!

Júúúú Damon! Nagyon örülök, hogy kész a karakterlapod, hisz nagyon vártam már rád. Lehet, hogy nem tudod de a drága Tati titokban nagy rajongód, a karakterlapod meg jóra sikeredett. Szerintem minden lényeges dolog benne van amit Mr. Salvatore-ról tudni kell. Menj foglald le az avatarodat, aztán már irány is a játéktér! Smile
Vissza az elejére Go down
https://thelovesucks.hungarianforum.com
 
Damon Salvatore
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Stefan Salvatore
» Damon szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
THE LOVE SUCKS - THE VAMPIRE DIARIES FRPG  :: Karakterek :: Elfogadott karakterek-
Ugrás: