THE LOVE SUCKS - THE VAMPIRE DIARIES FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff
Tatia Petrova
Stefan Salvatore
Caroline Forbes
Silas
Love Sucks
Legutóbbi témák
» Bálterem
Stefan Salvatore Icon_minitimeSzomb. Május 03, 2014 3:38 pm by Silas

» Elhagyatott ház
Stefan Salvatore Icon_minitimeVas. Márc. 02, 2014 5:29 pm by Silas

» Keresettek
Stefan Salvatore Icon_minitimePént. Feb. 28, 2014 7:28 pm by Silas

» Erdő
Stefan Salvatore Icon_minitimeCsüt. Feb. 27, 2014 11:11 am by Niklaus Mikaelson

» Bárpult
Stefan Salvatore Icon_minitimeKedd Feb. 25, 2014 6:51 pm by Silas

»  Hírek
Stefan Salvatore Icon_minitimeVas. Feb. 23, 2014 7:13 pm by Caroline Forbes

» LoveBites
Stefan Salvatore Icon_minitimeSzomb. Feb. 22, 2014 5:30 pm by Caroline Forbes

» Diaries FRPG
Stefan Salvatore Icon_minitimeSzomb. Feb. 22, 2014 5:27 pm by Caroline Forbes

» Sötét sikátorok
Stefan Salvatore Icon_minitimeKedd Feb. 18, 2014 8:50 pm by Silas

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (18 fő) Vas. Márc. 01, 2020 10:46 pm-kor volt itt.

 

 Stefan Salvatore

Go down 
SzerzőÜzenet
Tatia Petrova
Original Doppelgänger
Tatia Petrova


Hozzászólások száma : 119
Join date : 2014. Jan. 19.
Age : 2012
Tartózkodási hely : *-* Mystic Falls

Stefan Salvatore Empty
TémanyitásTárgy: Stefan Salvatore   Stefan Salvatore Icon_minitimeSzomb. Jan. 25, 2014 12:57 pm

Stefan Salvatore
Az élet eltűnik, mikor a fény ki hulltja lángjait!


Ez vagyok én
A jellemem és a kinézetem...






Teljes név: Stefan Salvatore

Becenév/ek: Stefan, Stef, Stefi

Születési hely & Idő: Mystic Fall's & 1847. 10. 01.

Kor: 166. (1867 körül lettem vámpírrá, és most 19-nek nézek ki.)
Faj: Vámpír

Play By: Paul Wesley



Régen egy makacs, ostoba, és gonosz teremtmény voltam, kiköpött mása a mostani Damon-nek! De ez azóta változott, most már egy rendes, kedves, segítőkész srác vagyok, az egyetlen hibám, hogy, ha ember vért iszok, akkor nem tudok leállni. Állat vérrel táplálkozom, a barátaimat soha nem bántanám, meg hát senkit aki nem támad rám! Nem szeretek bulizni, vagy éppen táncolni, természetesen, ha részeg vagyok, akkor minden jöhet! Én ha a gyilkolásról van szó, akkor inkább (persze ha van) a szebbik utat választom, magyarán megpróbálok beszélni, vagy lerendezni a dolgokat halál nélkül, természetesen ez csak én vagyok! Apropó én, jó képű vagyok ám! Az arcom is árulkodik a jellememről, „Örökké hős” címmel. Igaz, hogy Damon a bátyám, de azért valljuk be én többet mentettem már meg őt, mint ő engem, de ezzel nincs baj, ez csak annyit mond, hogy én kevesebbszer kerültem, bajba, megjegyezném a legtöbbször Damon miatt kerültem bajba. Valljuk meg, én óvatos vagyok ha a bajról van szó! Felállított szőkés barna hajam van. Szeretem a fekete csőfarmereket, és az új divatokat. Amikor kiöltözésről van szó, akkor én a legjobban teljesítek. A szemem zöldeskék, de inkább zöld. Kb 180 centiméter magas vagyok, szeretem a bőrdzsekiket, és van egy különleges ismertető jelem, az egyik, a gyűrű, mely megvéd a Nap fényétől, a másik meg a szemöldököm, az arcom akár egy nyitott könyv.


A történetem



Stefan Salvatore vagyok, ez a naplóm bejegyzései, hogy emlékezzek mindenre! „Egész idáig titokban éltem, hiba volt hazatérnem, de meg kell őt ismernem!” Visszajöttem Mystic Fall's-ba, hogy megismerjem Elena Gilbert-et, Petrova hasonmás, kulcs a Nap és a Hold átkához. Már hosszabb ideje járok a Gimnáziumba, már jól megismertem Elena-t, egy idő után megtudta, hogy mi vagyok, Elena okos lány, és megtudta, hogy vámpír vagyok, eleinte félt tőlem, aztán már inkább utált. De végül kibékültünk. 25 vámpírt kiengedett Damon a kriptából, akik miattunk kerültek oda, bosszút állást terveztek ellenem és Damon ellen! Két vámpír ránk támadt a dupla randis éjszaka után, Matt-el, Caroline-al és Elena-val mentünk el egy kicsit biliárdozni, hogy beszélgethessünk. Matt és Caroline között kicsit volt feszültség, de mi nagyon jól éreztük magunkat Elena-val. Másnap a vámpíros incidens után kicsit gyenge voltam, így elmentem vadászni az erdőbe. Mikor oda értem fura motoszkálást hallottam, ismét a bosszú miatt, immáron szinte mind a 25 vámpír ott volt, mikor elmentem volna, Frederik leszúrt engem. Még az nap észre vette hiányomat Damon, és eljött a házhoz, ahol a 25 vámpír rejtőzik. Frederik nyitott ajtót, és haverját, Bil-t hívta, aki cinkostársaival együtt kihurcoltak az ajtóhoz, Damon szeme láttára leszúrtak ismét. Mikor már Damon nem volt, levittek a pincébe és megkötözték a lábamat, majd vasfüves kötéllel a kezeimet is, majd Frederik felhúzott, égett a bőröm. Harper megpróbálta Frederik-et leállítani, de csak megjárta ő is. Vasfüvet csöpögtettek a szemembe is. 1 napig kínoztak, ekkor Damon szövetkezett Mr. Saltzman-nal a történelem tanárral, aki vámpír vadász. Eljöttek ismét a házba, megölték a ház tulajdonosát, így Damon is bejutott a házba. Elena is bejött a házba, aminek nagyon nem örültem. Leszedtek a kötélről, kivettük Elena-val Harper lábából a két karót, majd Elena kivitt, egészen elvitt a kocsiig. Frederik kirántott az autóból, és belém döfött egy fadarabot, egészen elveszítettem az erőmet, Elena a vérével itatott. Rá akart támadni Frederik Elena-ra, ezért megöltem, de bántam, hogy olyannak látott Elena, amilyen akkor voltam. Damon-t megharapta Tyler Lockwood, ezért haldoklott, és Elena vigyázott rá. Én Klaus-nál intézkedtem. Átadtam neki magamat Damon életéért cserében, hogy egyenlítsem a listát, hogy megmentette az életemet. Később Bonnie ki tudta nyitni a holtak közti átjárót, ezáltal régi barátom Lexi visszatért, akihez Elena igyekezett segítségért, mert én út közben kikapcsoltam az érzéseimet, mert megidézett Klaus. Sajnos Lexi-ék terve nem vált be, mert Damon kiengedett, és hagyta, hogy vért igyak. Mikor azt hittül Damon-nel, meghalunk Elena el akart mindkettőnktől köszönni. Matt akarta haza vinni kocsival, a hídon tartottak, mikor Katherine hirtelen az autó elé ugrott, Matt elrántotta a kormányt, és belezuhantak a tóba. Pont úgy, mint amikor Elena szülei meghaltak. Beugrottam, hogy kimentsem Elena-t, de ragaszkodott, hogy Matt-et vigyem, így ő meghalt. viszont már addigra Damon a vérével itatta, így visszatért hozzánk, de vámpírként, amikor Jeremy meghalt kikapcsolta az érzéseit, és Damon-nel próbáltunk segíteni rajta. Mikor már azt hittük minden rendben, akkor megjelent mindenki rémálma, Silas. Leszúrt, bezárt egy páncélszekrénybe és bedobott a végtelen mélységű tóba. Egy ideig az én szerepemet játszotta, de Elena-nak hamar feltűnt, hogy nem én vagyok. Egy nő, aki Silas régi barátnője volt kimentett a tóból, majd kisütötte az elmémet, ezáltal mindent elfelejtettem, eleinte rossz volt, aztán jobb let, de akkor a nő visszaadta az emlékeimet. Ahányszor lehunytam a szemeimet fulladoztam, mindig éreztem ahogy a vízben vagyok és fulladozok. Próbálok segítséget kérni de csak megfulladni tudok újra és újra és újra! De Caroline segített, hogy rendbe jöjjek. Ezzel letettem a tollamat, és befejeztem az írást, majd a velem szemben álló Elena-ra néztem.

Vissza az elejére Go down
https://thelovesucks.hungarianforum.com
 
Stefan Salvatore
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Damon Salvatore
» Stefan szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
THE LOVE SUCKS - THE VAMPIRE DIARIES FRPG  :: Karakterek :: Elfogadott karakterek-
Ugrás: